مزایای دوره کارشناسی خودرو

سیر تا پیاز دوره کارشناسی خودرو

 • اعطای مدرک معتبر به کارآموزان بعد از اتمام دوره آموزش کارشناسی خودرو.
 • امکان در یافت وام بانکی و وام  خود اشتغالی با مدرک کارشناسی خودرو سازمان فنی و حرفه ای کل کشور.
 • آموزش دوره کارشناسی خودرو زیر نظر مستقیم مدرس ممتاز سازمان فنی و حرفه ای جناب مهندس شاکری .
 • امکان استعلام مجوز آموزشگاه کارشناسی خودرو از طریق سایت با مراجعه با لینک :استعلام آموزشگاه کارشناسی خودرو .
 • آموزش سیر تا پیاز  دوره کارشناسی  خودر به صورت کاملا جامع ، تئوری ، عملی ، تمامی سرفصلها به دانش روز  آموزش کارشناسی خودرو آپدیت و به روز میباشند.
 • خوابگاه مخصوص هنر جویان شهرستانی با تمامی امکانات رفاهی دایر میباشد.
 • برکزاری کلاس کارشناسی خودرو به صورت خصوصی برای هر کدام از هنر جویان  دوره کارشناسی خودرو .
 • برگزاری کلاس رفع اشکال قبل از آزمون دریافت مدرک کارشناسی خودرو در سازمان فنی و حرفه ای.
 • امکان استخدام در مرکز تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار به عنوان کارشناس خودرو و عقد قرار داد همکاری.
 • مشاوره تخصصی در زمینه راه اندازی مرکز تشخیص رنگ خودرو.
 • مشاوره و همکاری با هنر جویان برای اخذ جواز کسب و معرفی به ادارات مربوطه برای سرعت بخشیدن به در یافت جوار کسب.

دوره کارشناسی خودرو دوره VIP

دوره -کارشناسی- خودرو-دوره-VIP

در دنیای پرفراز و نشیب صنعت خودرو، دوره کارشناسی خودرو به عنوان یکی از دوره‌های طلایی برای توسعه حرفه‌ای و پیشرفت فردی در این حوزه از اهمیت بسیاری برخوردار است. آیا تا به حال به دنبال فرصتی بوده‌اید که به شما این امکان را بدهد که به عمق دانش فنی خود در زمینه خودروها و تکنولوژی‌های آن پرداخته و تخصص خود را گسترش دهید؟

اینجاست که دوره کارشناسی خودرو به کمک شما می‌آید. این دوره فرصتی استثنایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا به عنوان یک فن‌آور و کارشناس در حوزه تشخیص رنگ خودرو  و تکنولوژی خودروها، به رهبری و نوآوری در این صنعت جذاب و پویای خویش بپردازید.

در این دوره، شما با مباحث پیشرفته مکانیک، الکترونیک، سیستم‌های پیشرانش و طراحی خودروها آشنا می‌شوید. آموختن این مباحث به شما این امکان را می‌دهد که به یک تخصص‌مند مطرح و پرطرفدار در بازار کار تبدیل شوید. اگر شما نیز به دنبال یک فرصت حرفه‌ای برای پیشرفت در صنعت خودروسازی هستید، اینجاست که ما به شما کمک خواهیم کرد. دوره طلایی کارشناسی خودرو شامل آموزش کارشناسی خودرو به مدت 30 رو در دو نوبت صبح و عصر برگزار میشود . این دوره شامل 30 روز کلاس کارشناسی خودرو تخصصی و کارگاهی میباشد و 0 تا 100 کارشناسی بدنه، کارشناسی تصادفادت ، کارشناسی فنی ، آموزش کار با انواع دستگاه ههای عیب یاب خودرو ، آموزش کار با انواع دستگاه تشخیص رنگ خودرو ، کاربا انواه دستگاه دیاگ ، کار با انواع دستگاه ضخامت سنج ، استخدام در مجموعه کارشناسی خودرو کارشناس کار ، آموزش مشاوره با مشتری و روانشناسی مشتری ، آموزش اخلاق حرفه ای با مشتری ، آموزش قولنامه نویسی ، و   هر آنچه که از یک دوره کارشناسی خودرو جامع به ذهن شما خطور میکند . و انتظار دارید . همراه باا ارائه مدرک کارشناسی خودرو از سازمان کل فنی و حرفه ای کشور . پشتیبانی 24 ساعته کاراموزان حتی بعد از اتمام دوره و دریافت مدرک کارشناسی خودرو . همراه با دوره کار ورزی رایگان . 

از همین حالا با ما همراه باشید و به یک سفر جذاب و الهام‌بخش در دنیای خودروسازی بپیوندید.

دوره کارشناسی خودرو دوره نقره ای

دوره-کارشناسی-خودرو-دوره-نقره ای
دوره-کارشناسی-خودرو-دوره-نقره ای

با ورود به دنیای پرشور و فراخ دوره کارشناسی خودرو، دویدن در جهتی جدید از پیشرفت و توسعه شغلی به شما ارائه می‌شود. آیا می‌خواهید به عنوان یک کارشناس در صنعت پربار خودروسازی شناخته شوید؟ آیا می‌خواهید در جامعه‌ای پراز فرصت‌های شغلی و توسعه شخصی بازیگر باشید؟ همچنین در دوره حرفه ای و تخصصی دیتلینگ خودرو به 
آموزش کاور بدنه خودرو نیز پرداخته ایم .

دوره نقره‌ای کارشناسی خودرو کارشناس کار ، به عنوان یکی از بهترین راه‌های دستیابی به دانش تخصصی و مهارت‌های لازم در زمینه خودروسازی مطرح است. این دوره‌ها، به شما این امکان را می‌دهند که با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های کاری در این صنعت آشنا شوید و به عنوان یک متخصص مورد تقدیر و تحسین همکاران و صاحبان کار شوید .

آیا می‌خواهید به عنوان یک کارشناس خودرو، رویای موفقیت و پیشرفت خود را به واقعیت تبدیل کنید؟ آیا به دنبال شناخت بیشتر و پیشرفت در حرفه‌ای پویا و پرفراز هستید؟ اگر پاسخ شما بله است، حتماً به دنیای دوره‌های کارشناسی خودرو خوش آمدید.

بهره‌مندی از این فرصت فوق‌العاده را از دست ندهید. همین حالا با ما همراه شوید و قدم اول خود را برای شروع یک مسیر حرفه‌ای موفق ، بردارید. انتخاب دوره کارشناسی خودرو، قدمی بلند به سوی موفقیت و شکوه حرفه‌ای خواهد بود.دوره نقره ای کارشناسی خودروشمل 8 روز کلاس تخصصی  و کارگاهی  میباشد . همراه با دوره کار ورزی رایگان   با اعطای مدرک کارشناسی خودرو  از سازمان فنی و حرفه ای کشور .  همچنین پشتیبانی نامحدود کار اموزان بعد از اتمام دوره کارشناسی خودرو و دریافت مدرک کارشناسی خودرو  فراهم مییباشد .

دوره کارشناسی خودرو دوره برنزی

دوره-کارشناسی-خودرو-دوره-برنزی

با ورود به دنیای پرفراز و نشیب صنعت خودروسازی، فرصت‌های بی‌نظیری برای شما به وجود می‌آید. دوره کارشناسی خودرو، به عنوان یکی از مهم‌ترین گام‌های تحصیلی در این زمینه، شما را به دنیای جذاب و پررنگی می‌کشاند. آیا به دنبال یادگیری تخصصی در این حوزه هستید؟ آیا می‌خواهید به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای در زمینه خودروسازی شناخته شوید؟

در دوران حاضر، با رشد روزافزون صنعت خودروسازی، نیاز به متخصصان ماهر و توانمند در این زمینه احساس می‌شود. با ثبات و پیشرفت تکنولوژی، دوره‌های برنزی کارشناسی خودرو کارشناس کار ، به عنوان پلی برای ورود به این صنعت بزرگ، از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شوند. این دوره‌ها به شما این امکان را می‌دهند که به توانایی‌ها و مهارت‌های لازم برای انجام وظایف متنوع در این صنعت دست یابید. دوره برنزی شامل 4 روز کلاس تخصصی و کارگاهی  همراه با دوره کار ورزی رایگان و ارائه مدرک کارشناسی خودرو سازمان فنی و حرفه ای میباشد . لازم به ذکر است که کار آموزان این دوره از پشتیبانی نامحدورد حتی بعد از کسب مدرک کارشناسی خودرو از سازمان فنی و حرفه ای میباشند .

آیا می‌خواهید به عنوان یک کارشناس خودرو شناخته شوید؟ آیا می‌خواهید از فرصت‌های شغلی پررنگ و با ارزشی که این صنعت ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، پس دوره کارشناسی خودرو یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

بی‌تردید، شما نیز می‌توانید با ورود به این دوره‌های تخصصی، گامی بلند و موثر در جهت رسیدن به موفقیت‌های بیشتر بردارید. پس از اطلاعات دقیق در اختیار داشتن، با اعتماد به نفس و با انگیزه، به جهت دستیابی به هدفتان حرکت کنید.

دوره کارشناسی خودرو دوره طلایی

دوره-کارشناسی-خودرو-دوره طلایی

ا ورود به عالم پویا و پراز رنگ و بوی صنعت خودروسازی، فرصتی برای شروع یک مسیر شغلی جذاب و پربازده به شما هدیه می‌شود. دوره کارشناسی خودرو، به عنوان یکی از مهم‌ترین مراحل پیشرفت در این صنعت، شما را به سوی یادگیری عمیق و تخصصی در زمینه خودروسازی هدایت می‌کند.

آیا می‌خواهید از ارزشمندترین و با اعتبارترین مدارک تحصیلی در این حوزه بهره‌مند شوید؟ اگر پاسخ شما بله است، حتماً به دنیای دوره کارشناسی خودرو خوش‌آمدید.

بی‌درنگ اقدام کنید و همین حالا با ما همراه شوید تا اولین گام خود را در جهت رسیدن به اهداف شغلی و حرفه‌ایتان بردارید. انتخاب دوره کارشناسی خودرو، به شما فرصتی بی‌نظیر برای شکوهمند شدن در صنعت خودروسازی را ارائه می‌دهد.

دوره طلایی کارشناسی خودرو شامل 15 روز کلاس آموزش فنی کارشناسی خودرو  و 8 روز کلاس تخصص و کارگاهی میباشد . با ارائه مدرک کارشناسی خودرو سازمان فنی و حرفه ای کل کشور و همچنین پشتیبانی نامحدود کار آموزان بعد از اتمام دوره و در یافت مدرک کارشناسی خودرو میباشد .

در ضمن خوابگاه برای هنر جویان شهرستانی فراهم میباشد . 

هزینه دوره کارشناسی خودرو

دوره برنزی
دوره 4 روزه
تومان 2/750/000 دوره 4 روزه
آموزش کارشناسی خودرودوره 4 روزه
4 روز کلاس تخصصی و عملی
همراه با دوره کارورزی رایگان
با مدرک کارشناسی خودرو
مدرک سازمان فنی وحرفه ای
پشتیبانی نا محدود کارآموزان
خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
دوره نقره ای
دوره 8 روزه
تومان 4/950/000 دوره 8 روزه
آموزش کارشناسی خودرو دوره 8 روزه
8 روز کلاس تخصصی و عملی
همراه با دوره کارورزی رایگان
با مدرک کارشناسی خودرو
مدرک سازمان فنی وحرفه ای
پشتیبانی نا محدود کارآموزان
خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
دوره طلایی
دوره 15 روزه
تومان 8/750/000 دوره 15 روزه
آموزش کارشناسی خودرو دوره 15روزه
15 روز کلاس تخصصی و عملی
همراه با دوره کار ورزی رایگان
با مدرک کارشناسی خودرو
مدرک سازمان فنی وحرفه ای
پشتیبانی نا محدود کاراموزان
خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی
دوره VIP
دوره 30 روز0
تومان 15/000/000 دوره 30 روزه
آموزش کارشناسی خودرودوره 30 روزه
30 روز کلاس تخصصی وعملی
همراه با دوره کارورزی
با مدرک کارشناسی خودرو
مدرک سازمان فنی وحرفه ای
پشتیبانی نامحدودکارآموزان
خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی

 دوره آموزش کارشناسی خودرو

اهمیت  دوره آموزش کارشناسی خودرو بازار خرید و فروش خودرو در ایران، یکی از پررونق‌ترین و رقابتی‌ترین بازارهای اقتصادی کشور است. در این بازار، خریداران و فروشندگان برای کسب سود و رضایت بیشتر، به دنبال خرید و فروش خودرویی هستند که از نظر فنی و ظاهری در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد.با پشت سر گذاشتن دوره آموزش کارشناسی خودرو به یک کارشناس خودرو با تجربه تبدیل خواهید شد. از دیگر سر فصلهایی که در این دوره به صورت جامع به آن پرداخته شده است ، آموزش لیسه گیری خودرو میباشد . 

کارشناسان خودرو، افرادی هستند که با دانش و تجربه خود، می‌توانند به خریداران و فروشندگان در این زمینه کمک کنند. آنها با بررسی دقیق خودرو، از نظر ظاهری، فنی و بدنه، می‌توانند اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت خودرو ارائه دهند. این اطلاعات به خریداران و فروشندگان کمک می‌کند تا تصمیم آگاهانه‌تری در مورد خرید یا فروش خودرو بگیرند.

آموزشگاه کارشناسی خودرو با ارائه دوره های آموزشی جامع و کاربردی، زمینه را برای کسب مهارت های لازم برای کارشناسی خودرو فراهم می کنند. این دوره ها شامل مباحث مختلفی از جمله :

 • شناسایی انواع خودرو
 • بررسی ظاهری خودرو
 • بررسی فنی خودرو
 • تشخیص رنگ شدگی خودرو
 • تشخیص تصادفات و آسیب های خودرو
 • بررسی سلامت موتور و سیستم های خودرو

فهرست مطالب

دوره کارشناسی خودرو آپدیت 1402

دوره کارشناسی خودرو

 دوره کارشناسی خودرو آیا به دنبال شغلی پردرآمد و آینده‌ای روشن هستید؟ آیا به کارشناسی وتشخیص رنگ  خودرو علاقه دارید؟ اگر جواب شما مثبت است، دوره   کارشناسی خودرو گزینه مناسبی برای شماست.

در دوره  کارشناسی خودرو ، شما به طور کامل با اصول و قواعد کارشناسی وگزارش نویسی و هم چنین روانشناسی رفتاری در جذب مشتری و 20 سرفصل جامع وکامل دیگر که در آموزشگاهها ی مشابه به صورت ناقص تدریس میشوند را به صورت تئوری وعملی همراه با ارائه مدرک کارشناسی خودرو سازمان فنی وحرفه ای کل کشور فرا خواهید گرفت.  از نحوه عملکرد قطعات خودرو گرفته تا نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها، همه چیز را در این دوره یاد می‌گیرید.

با گذراندن کلاس  کارشناسی خودرو ، می‌توانید به عنوان کارشناس خودرو مشغول به کار شوید. کارشناسی خودرو در حال حاضر یکی از پرتقاضاترین مشاغل در بازار کار میباشد. با توجه به افزایش روزافزون تعداد خرید و فروش  خودروها ی دست دوم، این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

علاوه بر این، دوره   کارشناسی خودرو می‌تواند شما را برای ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط با خودرو آماده کند. با مدرک کارشناسی خودرو ، می‌توانید در :مرکز تشخیص رنگ خودرو ، کارشناس فنی در شرکت‌های تولید قطعات خودرو مدرس دوره‌های آموزشی در حوزه خودرو ، کارشناس فنی خودرو مشغول به کار شوید .

دوره  کارشناسی خودرو فنی وحرفه ای به افراد علاقه‌مند به این حرفه، مهارت‌ها و دانش لازم برای انجام کارشناسی خودرو را آموزش می‌دهند. این دوره‌ها معمولاً شامل آموزش‌های تئوری و عملی میباشد.

دوره کارشناسی خودرو بهترین راه برای کسب مهارت و تخصص در این زمینه است. شرکت در این دوره‌  کارشناسی خودرو به افراد علاقه‌مند به کارشناسی خودرو کمک می‌کند تا وارد این حرفه شوند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. ودر پایان دوره کارشناسی خودرو بتوانند مدرک بین المللی کارشناسی خودرو را دریافت نمایند.

اگر به دنبال یادگیری کارشناسی خودرو هستید، دوره کارشناسی خودرو بهترین گزینه برای شما است. این دوره با تدریس اساتید مجرب و باسابقه، به شما آموزش می‌دهیم که چگونه خودرو را به‌طور کامل بررسی کنید و گزارشی دقیق و قابل‌اتکا ارائه دهید.

دوره-کارشناسی -خودرو

 مزایای دوره کارشناسی خودرو

اهمیت  دوره آموزش کارشناسی خودرو بازار خرید و فروش خودرو در ایران، یکی از پررونق‌ترین و رقابتی‌ترین بازارهای اقتصادی کشور است. در این بازار، خریداران و فروشندگان برای کسب سود و رضایت بیشتر، به دنبال خرید و فروش خودرویی هستند که از نظر فنی و ظاهری در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد.با پشت سر گذاشتن دوره آموزش کارشناسی خودرو به یک کارشناس خودرو با تجربه تبدیل خواهید شد.

کارشناسان خودرو، افرادی هستند که با دانش و تجربه خود، می‌توانند به خریداران و فروشندگان در این زمینه کمک کنند. آنها با بررسی دقیق خودرو، از نظر ظاهری، فنی و بدنه، می‌توانند اطلاعات دقیقی در مورد وضعیت خودرو ارائه دهند. این اطلاعات به خریداران و فروشندگان کمک می‌کند تا تصمیم آگاهانه‌تری در مورد خرید یا فروش خودرو بگیرند.

آموزشگاه کارشناسی خودرو با ارائه دوره های آموزشی جامع و کاربردی، زمینه را برای کسب مهارت های لازم برای کارشناسی خودرو فراهم می کنند. این دوره ها شامل مباحث مختلفی از جمله :

 • شناسایی انواع خودرو
 • بررسی ظاهری خودرو
 • بررسی فنی خودرو
 • تشخیص رنگ شدگی خودرو
 • تشخیص تصادفات و آسیب های خودرو
 • بررسی سلامت موتور و سیستم های خودرو
آموزش -کارشناسی -خودرو -فنی -خودرو

بهترین آموزشگاه کارشناسی خودرو

برای یافتن یک آموزشگاه کارشناسی مناسب، ابتدا به دنبال موارد زیر بگردید:

1. بررسی رتبه‌بندی و اعتبار: مطالعه رتبه‌بندی آموزشگاه‌ها و بررسی اعتبار و شهرت آن‌ها از موارد مهم است.
2. برنامه‌های تحصیلی: بررسی برنامه‌های تحصیلی و رشته‌های موجود در آموزشگاه برای اطمینان از تطابق با تمایلات و اهداف شما.
3. امکانات و تسهیلات: ارزیابی امکانات فیزیکی، کتابخانه، آزمایشگاه‌ها و تسهیلات فنی دیگر آموزشگاه.
4. انعطاف‌پذیری زمانی: بررسی انعطاف‌پذیری در برنامه درسی و امکانات زمان‌بندی برای سازگاری با زمان شخصی شما.
5. هزینه‌ها و حمایت مالی: بررسی هزینه‌های تحصیلی و امکانات حمایت مالی موجود برای تامین هزینه‌های تحصیلی.

پکیج-آموزش-کارشناسی-خودرو

دوره آموزشی کارشناسی خودرو

آموزشگاه  کارشناسی خودرو دوره  آموزش کارشناسی خودرو  را در سطح مختلف برگزار می کنند. این دوره شامل:

 • دوره های مقدماتی کارشناسی خودرو: این دوره ها برای افرادی مناسب است که هیچ تجربه ای در زمینه کارشناسی خودرو ندارند.
 • دوره های پیشرفته کارشناسی خودرو: این دوره ها برای افرادی مناسب است که تجربه ای در زمینه کارشناسی خودرو دارند و می خواهند دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند.

دوره های تخصصی کارشناسی خودرو: این دوره ها برای افرادی مناسب است که می خواهند در زمینه خاصی از کارشناسی خودرو، مانند کارشناسی رنگ، کارشناسی فنی خودرو ، یا کارشناسی بدنه، به صورت تخصصی آموزش ببینند

اموزش به روز و کاربردی دوره کارشناسی خودرو

دوره-کارشناسی خودرو-

برنامه آموزش دوره کارشناسی خودرو  شامل مباحثی میباشد که به طور کامل نیازهای یک کارشناس خودرو را برآورده می‌کند. این مباحث  با توجه به آخرین فناوری‌های روز خودروسازی به‌روزرسانی شده اند .

برنامه آموزشی این کلاس ها به گونه ای طراحی شده است که هنرجویان با تمام سرفصلهای اساسی دوره کارشناسی خودرو از جمله : نحوه تشخیص تعویض اتاق خودرو  خودرو ، فوری آشنا شوند .

اساتید مجرب و متخصص دوره کارشناسی خودرو

دوره-دیتیلینگ-خودرو

دوره‌ه کارشناسی خودرو که توسط اساتید مجرب و متخصص تدریس می‌شوند، دارای ویژگی‌های خاصی هستند که باعث می‌شود این دوره‌  از سایر دوره‌ها متمایز شوند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

1.محتوای جامع و بروز دوره کارشناسی خودرو

 • اساتید مجرب و متخصص، با توجه به نیازهای بازار کار، محتوای آموزش دوره  کارشناسی خودرو را با توجه به آخرین تغییرات کتاب کارشناسی خودرو به‌روزرسانی می‌کنند و مباحث جدیدی را  با استفاده از کتاب کارشناسی خودرو به آن اضافه می‌کنند.

2.روش های نوین دوره آموزش کارشناسی خودرو

 • اساتید مجرب و متخصص، از روش‌های آموزشی نوین مانند در دوره آموزش کارشناسی خودرو استفاده مینمایند.مانند :  آموزش عملی ، کارگاه‌های    آموزشی ،  کتاب اموزش کارشناسی خودرو و کارآموزی استفاده می‌کنند تا دانش و مهارت‌های لازم را به دانشجویان منتقل کنند.

3.استفاده از تجهیزات پیشرفته در دوره کارشناسی خودرو

 • اساتید مجرب و متخصص، از تجهیزات و امکانات پیشرفته مانند دستگاه‌ تشخیص رنگ، دستگاه‌ عیب‌یاب، و کارگاه‌های مجهز استفاده می‌کنند تا دانشجویان بتوانند در محیطی واقعی، مهارت‌های خود را تمرین کنند.همچنین شما نیز میتوانید با مراجعه به بهترین آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو و ثبت نام در دوره کارشناسی خودرو یا دوره تشخیص رنگ خودرو ،  با استفاده از کتاب کارشناسی خودرو همچنین تهیه  پکیج آموزش کارشناسی خودرو  میتوانید در دوره رایگان کارشناسی خودرو  از مزایای دوره آموزش کارشناسی خودرو فنی وحرفه ای استفاده نمایید.گواهینامه فنی حرفه ای یا همان مدرک کارشناسی خودرو خودتان را از آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو دریافت نمایید. همچنین در پایان دوره و بعد از دریافت مدرک کارشناسی خودرو میتوانید به استخدام مجموعه کارشاسی خودرو کارشناس کار درآیید.

4.آموزش کارشناسی خودرو در محیط کارگاهی

 یکی از ویژگی‌های مهم دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو است. در این دوره، دانشجویان علاوه بر آموزش‌های تئوری، فرصت دارند تا مهارت‌های عملی مورد نیاز خود را نیز در محیطی کارگاهی کسب کنند.

آموزش‌های تئوری در دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو ، دانشجویان با مباحثی مانند اصول کارشناسی خودرو،  آموزش عیب‌یابی خودرو،  آموزش تشخیص سلامت قطعات خودرو ، و … آشنا می‌شوند. این آموزش‌ها به دانشجویان کمک می‌کند تا با مفاهیم و اصول اولیه کارشناسی خودرو آشنا شوند.

مدرک بین المللی کارشناسی خودرو

 • دوره آموزش کارشناسی خودرو با مدرک بین المللی آموزش کارشناسی خودرو فرصتی عالی برای شماست تا وارد شغلی پردرآمد و آینده‌ای روشن شوید. اگر به  آموزش دوره کارشناسی و تشخیص رنگ  خودرو علاقه دارید، این دوره را از دست ندهید .

عنوان های مهم آموزشگاه کارشناسی خودرو

آموزش تشخیص رنگ خودرو

 • تشخیص رنگ بدنه خودرو  کارشناسی  یک خودرو اهمیت زیادی  درحفظ ایمنی خودرو و سرنشینان را دارد تشخیص رنگ رنگ شدگی  خودرو و همچنین بهره مندی تجربه علمی وفنی کافی خودروشان قبل از خرید وفروش خودرو ی مورد معامله توسط کارشناس زبده سلامت بدنه خودرو وشاسی خودرو رابررسی وتایید میکنند چراکه شاسی های یک خودرو مهمترین قسمت بدنه محسوب میشود زیرا تمامی وزن خودرو روی بدنه وشاسی ها قراردارد
 • وشاسی  مساوی باایمنی خودرو میباشد اگرشاسی در یک خودرو خوردگی، ترک ،جوش و پوسیدگی داشته باشد جان سرنشینان آن در خطر است واین
 • امکان را دارد که درهرمکان در ضربه یا تصادفی که به آن خودرو وارد میشود آسیب جانی به سرنشینان وارد شود.چون شاسی آ ن خودرو ضعف دارد.

آموزش تشخیص رنگ خودرو _قطعات تعویض بدنه

 • آموزش وتشخیص قطعات تعویضی بدنه خودرو ازجمله مواردمهم درنگهداری خودرواست.این عوامل باعث بهبودظاهروارزش خودرومیشود.انتخاب قطعات باکیقیت وتطابق بامشخصات فنی خودروهمچنین انجام کارتوسط کارشناسان ماهربه عوامل کلیدی تعویض قطعات بدنه خودر تبدیل میشود.این تغییرات ممکن است تاثیرات مثبتی برروی عمرمفید وایمنی خودروداشته باشد.

دوره تشخیص رنگ خودرو_تشخیص قطعه استوک

 • دوره تشخیص رنگ خودرو روش‌های بهینه‌سازی لیسه‌گیری بااستفاده ازاین روش قسمتهایی ازبدنه خودروکه دارای خط وخش وآسیب دیدگی رنگ رادارداصلاح میشود.وباعث زیباتردیده شدن آن نقطه آسیب دیده میشودودیگرنیازی به رنگ آمیری مجدد درتعمیرگاه رانداردوهم چنین ازلحاظ افت قیمت افت کمتری راشامل میشود

آموزش تشخیص رنگ

 •  آموزش تشخیص رنگ خودرو تشخیص قطعات استوک از آنجایی که با تورم بالای بازارِ خودرو؛ مردم به خرید خودرو های دست دوم تمایل پیدا کرده اند باید دید که آیا اطلاعات و شناخت کافی در رابطه با قسمت های فنی خودرو را دارند یا خیر‌‌.به طور مثال ممکن است بعضی از خودروها قطعات تعویضیِ بی کیفیت داشته باشند .در دوره تشخیص رنگ خودرو به آموزش این مساله پرداخته ایم .

دوره آموزشی کارشناسی خودرو

 •  دوره آموزشی کارشناسی خودرو آموزش کاربادستگاه ضخامت سنج دیجیتال ونحوه کالیبره کردن دستگاه به منظوراندازه گیری ضخامت رنگ بدنه خودرو: به طورکلی دستگاه ضخامت سنج برای اندازه گیری ضخامت سطوح مختلف ازجمله بدنه خودرو استفاده میگردد.ابتدا دستگاه راروشن کنید.وتنظیمات اولیه راانجام دهید.سپس نوع ورق راانتخاب نمایید.در دروره آموزشی کارشناسی خودر به طور مفصل به این موضوع پرداخته ایم .

کلاس آموزش کارشناسی خودرو

 •   کلاس آموزش کارشناسی خودرو آموزش کارباتستررنگ آهنربایی خودرو تستر آهن‌ربایی خودرو (Magnetic Particle Testing) یکی از روش‌های آزمایشی غیرمخرب است که برای تشخیص خرابی‌ها و ناهمواری‌های سطحی و زیر سطحی در قطعات فلزی خودروها و سایر تجهیزات فلزی استفاده می‌شود. این روش به خصوص در تشخیص خوردگی‌ها، شکستگی‌ها، ترک‌ها و زنگ‌زدگی‌های فلزی موثر است. در کلاس آموزش کارشناسی خودرو به این موضوع خواهیم پرداخت

دوره آموزشی تشخیص رنگ خودرو

 •  دوره آموزشی تشخیص رنگ خودرو در دنیای خودرو، شاسی یکی از اجزای حیاتی است که تأثیر مستقیمی بر عملکرد، پایداری، و ایمنی خودرو دارد. در این مقاله، به طور دقیق‌تر با انواع شاسی خودروها آشنا می‌شویم و نحوه شناخت انواع شاسی در این حوزه را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در دوره اموزشی تشخیص رنگ خودرو به صورت کاملا عملی به این موضوع پرداخته ایم .

آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو تهران

 •  آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو تهران تشخیص قطعات استوک از آنجایی که با تورم بالای بازارِ خودرو؛ مردم به خرید خودرو های دست دوم تمایل پیدا کرده اند باید دید که آیا اطلاعات و شناخت کافی در رابطه با قسمت های فنی خودرو را دارند یا خیر‌‌.به طور مثال ممکن است بعضی از خودروها قطعات تعویضیِ بی کیفیت داشته باشند
 • که این قطعات به جای یک سری از دیگر قطعات فابریک خودرو قرار گرفته اند.و اما کیفیت لازم را ندارند . در آموزشگاه تشخیص رنگ خودرو تهران (کارشناس کار پایتخت ) تمام سرفصلها به صورت جامع و کارگاهی تدریس میشوند و هنر جو هم با مهارت های تئوری آموزش تشخیص رنگ و هم مهارتهای کارگاهی را فرا خواهد کرفت .

دوره کارشناسی خودرو فنی و حرفه ای

 •   دوره کارشناسی خودرو فنی و حرفه ای نحوه تشخیص تعویض اتاق خودرو فوری با استفاده از تکنولوژی و دانش سنجش خودروها به مراتب آسان‌تر از گذشته شده است. تغییرات در شیوه‌های تشخیص تعویض اتاق خودروها به دلیل پیشرفت تکنولوژی، افزایش امنیت و کاهش احتمال خطاها انجام می‌شود. در دوره کارشناسی خودرو فنی و حرفه ای  ، روش‌های مختلف تشخیص تعویض اتاق خودرو فوری را بررسی خواهیم کرد .

آموزش کارشناسی فنی خودرو

 •  آموزش کارشناسی فنی خودروخودرو از بخش های  متعددی ساخته شده اند. از پراهمیت ترین این بخش ها  موتور وسیستم محرک اتومبیل میباشد. که ازآن به عنوان
 • قلب تپنده خودرو نام برده میشود. هنگامی که صحبت از  کارشناسی فنی خودرو به میان می آید،،  حتما باید  به قسمتهای :موتور خودرو،  گیربکس های آن، وهمچنین  دیاگ اتومبیل توجه کنیم. و سایر اجزای تشکیل دهنده آن فکر کنیم. در دوره کارشناسی فنی خودرو روش های مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم .

آموزش کارشناس خودرو

 •   آموزش کارشناس خودرو یادگیری کاربردی و قدم به قدم گیربکس خودرو یکی از مهارت‌های اساسی در رانندگی است. اطلاعات کافی در مورد نوع گیربکس (دستی یا اتوماتیک) و نحوه استفاده از آن می‌تواند به شما در رانندگی با اطمینان و امنیت کمک کند. در این مقاله، به آموزش سریع وگام به گام گیربکس ماشین پرداخته ایم . و هم چنین در ادامه دوره ما به بررسی جزئیاتی از آموزش کارشناس خودرو می‌پردازیم و شما را با چگونگی شروع، پیشروی و دستیابی به موفقیت در این حرفه، آشنا خواهیم کرد. از اصول اولیه تا مهارت‌های پیشرفته، همه را در اینجا پوشش می‌دهیم.

  پس همین حالا عضو جمعیت ما شوید و با ما همراه شوید تا از این سفر هیجان‌انگیز در دنیای اتومبیل‌سازی

آموزش کارشناسی رنگ

 •  آموزش کارشناسی رنگ دستگاه‌های دیاگ (Diagnostic) ابزارهای مهمی در عیب‌یابی و تشخیص مشکلات خودروها محسوب می‌شوند. این ابزارها اطلاعات کاملی از وضعیت مختلف خودرو به شما ارائه می‌دهند و به شما کمک می‌کنند تا به صورت دقیق مشکلات خودرو را تشخیص داده و رفع کنید. گر شما نیز به دنبال آموزش کارشناسی رنگ و ورود به دنیایی پر از زیبایی و هنر در صنعت خودروسازی هستید، ما اینجا هستیم تا شما را در این سفر مهم همراهی کنیم. در کلاس کارشناسی رنگ به صورت جامع به این موضوع پرداخته ایم .

کلاس تشخیص رنگ خودرو

 •  کلاس تشخیص رنگ خودرو تشخیص کارکرد خودرو از لحاظ ظاهری یکی از موارد مهم در صنعت خودروسازی و خرید و فروش خودروهاست. مابااین اطلاعات به  مشتریان و خریداران کمک میکنیم تا تصمیم به خرید یا عدم خرید یک خودرو بگیرند. در ادامه به مواردی که باید در تشخیص کارکرد خودرو از لحاظ ظاهری توجه کرد، اشاره می‌شود.

  با کلاس‌های تشخیص رنگ خودرو آشنا خواهید شد، که به شما امکان می‌دهند تا به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای در این زمینه شناخته شوید. از دوره‌های آموزش تشخیص رنگ خودرو گرفته تا کسب مدرک فنی و حرفه‌ای تشخیص رنگ خودرو، همه جزئیات را در اینجا پوشش خواهیم داد.

  پس عجله کنید و با ما همراه شوید تا با شرکت در این کلاس‌های ارزشمند، به مهارت‌هایی پرداخته و به موفقیت‌هایی دست یابید که همواره به آنها رویا می‌پرداخته‌ایم

آموزش کارشناسی رنگ

 •  آموزش کارشناسی رنگ آموزش قدم به قدم  فابریک بودن آپشن های خودرو : آیا می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که آپشن‌های خودرویتان به صورت فابریک و اصلی کار می‌کنند؟ در این مقاله، ما به شما نحوه انجام تست فابریک بودن آپشن‌های خودرو خود را به صورت قدم به قدم آموزش می‌دهیم.  این تست‌ها به شما کمک می‌کنند تا از کارکرد صحیح و اصلی تجهیزات خودرویتان اطمینان حاصل کنید. با شرکت در دوره آموزش کارشناسی رنگ خودرو از مزایای مدرک کارشناسی خودرو بهرمند خواهید شد .

بهترین آموزشگاه کارشناسی خودرو

 • بهترین آموزشگاه کارشناسی خودرو در این مقاله به بررسی : آموزش لیسه گیری خودرو ، لیسه گیری خودرو  ، لیسه گیری ماشین ، لیسه گیری رنگ خودرو و… پدراخته ایم . پرداخته ایم . پرداخته ایم آیا تا به حال این سوال برای شما مطرح شده است که لیسه گیری خودرو یعنی چه ؟و قیمت لیسه گیری خودرو چگونه محاسبه میشود؟ظاهر خودرو دربیشترمواقع برای اهمیت زیادی دارد مخصوصا درهنگام خرید خودروی دست دوم .آموزشگاه کارشناسی خودرو کارشناس کار پایتخت به عنوان بهترین آموزشگاه کارشناسی خودرو . توانسته کارشناسان ماهر و با تجربه ای را وارد با زار کار پر رونق کارشناسی خودرو ماید .

هزینه دوره کارشناسی خودرو

 •   هزینه دوره کارشناسی خودرو قولنامه خرید و فروش خودرو یک اسناد حیاتی و حقوقی برای تمامی افرادی است که در تراکنش‌های خرید و فروش خودروها شرکت می‌کنند. این قلنامه تضمین می‌کند که تمامی جزئیات مربوط به تراکنش در آن دقیقاً مشخص شده باشد تا از اشتباهات و مشکلات در آینده جلوگیری شود. هزینه دوره کارشناسی خودرو  در آموزشگاه کارشناسی خودرو کارشناس کار پایتخت به صورت اقساطی نیز محاسبه میگردد .

دوره تشخیص رنگ خودرو

دوره تشخیص رنگ خودرو برگه کارشناسی خودرو یکی از مهمترین اسناد مرتبط با یک خودرو است. این برگه شامل اطلاعات مهمی در مورد وضعیت فنی و قانونی خودرو شما می‌شود و برای انجام معاملات خرید و فروش، ترافیک و حتی بیمه خودرو ضروری است. در اینجا یک راهنمای کامل برگه کارشناسی خودرو ارائه می‌شود: در دوره تشخیص رنگ خودرو به صورت جامع و کامل به این مورد پرداخته ایم .

کلاس های کارشناسی خودرو

 • کلاس های کارشناسی خودرو   مطالعه رفتار مشتری در صنعت خودروشناسی  دراین این مقاله به بررسی رفتارها، نیازها، ترجیحات و تجربیات مشتریان در محیط کسب و کار می‌پردازیم. این حوزه درک عمیقی از تفکرات و احساسات مشتریان را ترویج می‌دهد تا کسب و کارها بتوانند بهبود در ارتباط با مشتریان، افزایش رضایت مشتریان، و توسعه استراتژی‌های موفق تجاری داشته باشند. در کلاس های کارشناسی خودرو کارشناس کار روش برخورد با مشتریان برای جذب مشتری بیشتری تدریس میشوند .

دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو

 •  دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو تشخیص رنگ خودرو فوری همین الان با کارشناس سیار یکی از فناوری‌های مهم و کاربردی در صنعت خودروسازی و کارشناسی خودرو است مرکزتشخیص رنگ خودروبه عنوان یکی از نوآوری‌های مهم در صنعت خودروسازی و خدمات تعمیراتی به سرعت جا افتاده است. این فناوری امکان تشخیص دقیق و سریع رنگ خودروها را فراهم می‌کند و تاثیر مثبتی بر کارایی و کیفیت خدمات ارائه شده در این صنعت داشته است . در دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو به صورت جامع به این موضوع پرداخته شده است .

مرکز آموزش تشخیص رنگ خودرو

 •  مرکز اموزش تشخیص رنگ خودرو علام خرابی اگزوز ماشین : سیستم اگزوز خودرو از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر کدام نقش مهمی در عملکرد صحیح موتور و خروج آلاینده‌ها از خودرو ایفا می‌کنند. خرابی هر یک از این اجزا می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در خودرو شود. در ادامه به برخی از علائم خرابی سیستم اگزوز ماشین اشاره می‌کنیم مرکز آموزش تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار برگزار کننده دوره های کارشناسی خودرو به صورت جامع زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای وبا تدریس اساتید مطرح این صنف توانسته دوره کارشناسی خودرو را با بهترین وجه ممکن برای هنرجویان گرامی برگزار نماید .
دوره-کارشناسی-خودرو

عوامل موثر بر قیمت دوره کارشناسی خودرو

1.نوع دوره کارشناسی خودرو :

 • دوره کارشناسی خودرو به دو صورت تئوری و عملی برگزار میشود .دوره کارشناسی خودرو به صورت عملی معمولا هزینه بیشتری نسبت به دوره تئوری دارد.

2.مدت زمان دوره کارشناسی خودرو :

 • مدت زمان دوره آموزش کارشناسی خودرو معمولا بین دوره های 4 روزه تا دوره های یک ماهه درر آموزشگاه کارشناسی خودرو کارشناس کار پایتحت میباشد. لازم به ذکر است که دوره های آموزشی 4 روزه تا یک ماهه دوره های تئوری میباشند. و هنر جو یان مدت زمان زیادی را نیز در دوره های کارگاهی اموزش کارشناسی خودرو پشت سر میگزرانند. و بعد از اتمام دوره اموزشی و اخذ مدرک کارشناسی خودرو تا زمانی که یک کارشناس خودرو ماهر شوند توسط تیم پشتیبانی دوره آموزش کارشناسی خودرو کارشناس کار از پشتیبانی رایگان و 24 ساعته مجموعه برخودار خواهند شد.

 

3.برنامه تدریس دوره اموزش کارشناسی خودرو :

 • محتوای برنامه اموزشی دوره کارشناسی خودرو معمولا شامل مباحثی مانند : اصول کارشناسی خودرو ، تشخیص رنگ خودرو ، عیب یابی خودرو ، تشخیص سلامت قطعات خودرو ، و … میباشد .دوره هایی که برنامه آموزشی جامعی دارند معمولا هزینه بیشتر دارند .

4.تجربه و تخصص اساتید دوره کارشناسی خودرو :

 • تجربه و تخصص اساتید دوره کارشناسی خودرو برکیفیت آموزش و در نتیجه قیمت دوره اموزش کارشناسی خودرو تاثیر گزار است .

5.مکان برگزاری دوره آموزش کارشناسی خودرو :

 • دوره آموزش کارشناسی خودرو در مراکز مختلفی برگزار میشود . مکان برگزاری دوره نیز بر قیمت کلاس کارشناسی خودرو و شیوه ثبت نام در دوره کارشناسی خودرو تاثیر گزار است . برای کسب اطلاعال بیشتر در مورد شیوه ثبت نام در دوره های اموزش کارشناسی خودرو با آموزشگاه کارشناسی خودرو کارشناس کار پایتخت تماس بگیرید .
 • استعلام مدرک کارشناسی خودرو یکی از مهم ترین اقداماتی است که پس از دریافت مدرک کارشناسی خودرو باید انجام دهید .این استعلام به شما کمک میکند تا از صحت و اعتبار مدرک کارشناسی خودرو مطمئن شوید .و در صورت وجود هر گونه مشکل ان را حل نمایید . برای استعلام مدرک کارشناسی خودرو میتوانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید :

استعلام اینترنتی مدرک کارشناسی خودر :

 • برای استعلام اینترنتی مدرک کارشناسی خودرو باید به سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور مراجعه نمایید. لینک استعلام ( مدرک کارشناسی خودرو ) که در کادر زرد رنگ قرار داده شده است . مرجعه نمایید و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده از جمله : کد ملی ، شماره مدرک کارشناسی خودرو ، و تاریخ تولد . نسبت به استعلام مدرک کارشناسی خودرو خود اقدام نمایید .

چگونه مدرک کارشناسی خودرو را استعلام کنم ؟

 • قابل توجه کارآموزان گرامی که قصد ثبت نام در  کلاس  کارشناسی خودرو رادارندبعد از پرنمودن فرم زیربرای هماهنگی با شماره های آموزشگاه کارشناسی خودرو تماس بگیرید.یا با مراجعه به لینک:
 • تماس باما   به  صورت حضوری مراجعه نمایید. وثبت نام خودرا در  کلاس کارشناسی خودرو در آموزشگاه کارشناسی خودرو  تکمیل کنید. همراه داشتن مدارک شناسایی درزمان مراجعه  و ثبت نام در دوره آموزش کارشناسی خودرو  (کارت ملی یا شناسنامه) الزامی میباشد.

 قابل توجه کاراموزان محترم  دوره کارشناسی خودرو : 

 • تمامی کارآموزان پس از سپری کردن هریک از دوره های آموزش کارشناسی خودرو تازمانی که یک کارشناس حرفه ای شوند،توسط مجموعه کارشناس کارپشتیبانی نامحدوددارند. همچنین در پایان دوره کارشناسی خودرو میتوانید ، در مرکز کارشناسی خودرو  کارشناس کار استخدام شوید واز مزایای متنوع برخوردار شوید.

 

خوابگاه هنرجویان دوره کارشناسی خودرو ساکن شهرستان :

 
 
 • شهر تهران به عنوان پایتخت ایران، مرکز آموزش‌های عالی و هنری کشور است. هر ساله از سراسر کشور هنرجویان زیادی برای تحصیل در این شهر به تهران می‌آیند. این امر برای هنرجویان شهرستانی مشکلات زیادی را به همراه دارد، از جمله مشکلات مالی و مسکن.
 • خوابگاه‌های دانشجویی  دوره کارشناسی خودرو یکی از راه‌حل‌های مناسب برای رفع مشکل مسکن هنرجویان شهرستانی است. خوابگاه‌های دانشجویی کارشناس کار پایتخت با ارائه امکانات و خدمات مناسب، توانسته  رفاه حال این هنرجویان را فراهم کنند.
 • خوابگاه‌های دانشجویی دوره آموزش کارشناسی خودرو  کارشناس کار پایتخت می‌تواند امکانات و خدمات مختلفی را ارائه دهند، از جمله:
 • اتاق‌های خواب راحت و مجهز
 • آشپزخانه و حمام 
 • اینترنت پرسرعت
 • خدمات بهداشتی و درمانی
 • خوابگاه‌های دانشجویی می‌توانند نقش مهمی در کاهش مشکلات مالی و مسکن هنرجویان شهرستانی داشته باشند. این خوابگاه‌ها می‌توانند به این هنرجویان کمک کنند تا با تمرکز بیشتری به تحصیل خود در دوره آموزش کارشناسی خودرو بپردازند و از فرصت‌های آموزشی و هنری تهران بهره‌مند شوند.

مدرک  دوره کارشناسی خودرو :

 •   مدرک دوره کارشناسی خودرو  یک مدرک صادر شده از سازمان فنی وحرفه ای کل کشور  است که به شما دانش و مهارت‌های لازم برای کارشناسی وتشخیص رنگ خودرو را آموزش  می‌دهد. در این دوره، شما با اصول و قواعد کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، از جمله نحوه عملکرد قطعات خودرو، نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها، و نحوه استفاده از تجهیزات تعمیر خودرو آشنا می‌شوید.
 • در دنیای امروز، هر شغلی که نیاز به مهارت‌های فنی و عملی داشته باشد، آینده شغلی روشنی خواهد داشت. مدرک دوره  کارشناسی خودرو ، یکی از مدرک‌هایی است که به شما این امکان را می‌دهد تا مهارت‌های مورد نیاز برای کارشناسی و نگهداری خودرو را کسب کنید.
 • در این دوره، شما با اصول و قواعد کارشناسی و نگهداری خودرو، از جمله نحوه عملکرد قطعات خودرو ، نحوه عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها، و نحوه استفاده از تجهیزات تعمیر خودرو آشنا می‌شوید. علاوه بر این ، شما با جدیدترین فناوری‌های خودروسازی نیز آشنا می‌شوید. ودر انتهای دوره کارشناسی خودرو میتوانید مدرک کارشناسی خودرو را دریافت نمایید.
 • علاوه بر این، مدرک دوره کارشناسی خودرو می‌تواند شما را برای ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط با خودرو آماده کند. با مدرک دوره کارشناسی خودرو، می‌توانید در رشته‌های مهندسی مکانیک خودرو، مهندسی صنایع خودرو و مدیریت تعمیرات خودرو ادامه تحصیل دهید.

امکانات شغلی با مدرک دوره کارشناسی خودرو :

 • با گذراندن دوره کارشناسی خودرو، می‌توانید به عنوان کارشناس  خودرو در مرکز کارشناسی خودرو کارشناس کار ، و حتی به صورت مستقل مشغول به کار شوید. علاوه بر این، شما می‌توانید با ادامه تحصیل در رشته‌های مرتبط با خودرو، فرصت‌های شغلی بهتری را برای خود ایجاد کنید.

مزایا ی مدرک دوره کارشناسی خودرو :

 • درآمد بالا با مدرک کارشناسی خودرو :

 • از مزایای شرکت در کلاس کارشناسی خودرو میتوان به دریافت مدرک کارشناسی خودرو  همچنین مدرک بین المللی کارشناسی خودرو اشاره نمود.
 • آینده شغلی روشن با مدرک دوره کارشناسی خودرو :

 • داشتن مدرک فنی حرفه ای تشخیص رنگ خودرو ، شانس اشتغال فرد را در بازار کار افزایش می‌دهد. بسیاری از شرکت‌ها و مراکز تعمیرگاهی، برای استخدام کارشناس خودرو، داشتن مدرک فنی حرفه ای دوره کارشناسی خودرو را الزامی می‌دانند
 • امکان کار در شرکت‌های معتبر با مدرک دوره کارشناسی خودرو :

 •  دوره‌ آموزش تشخیص رنگ خودرو ، به افراد مهارت‌ها و دانش لازم برای انجام کارشناسی خودرو را آموزش می‌دهند. این امر باعث افزایش مهارت و دانش فرد در این زمینه می‌شود.
 • امکان راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی با مدرک دوره کارشناسی خودرو :

 • با توجه به افزایش روزافزون تعداد خرید و فروش خودروها، به ویژه خودروهای کارکرده، نیاز به کارشناسان تشخیص رنگ خودرو نیز افزایش می‌یابد. بنابراین، آینده شغلی کارشناسان تشخیص رنگ خودرو، روشن و پررونق است .
 • مدرک دوره کارشناسی خودرو فنی وحرفه ای ، فرصتی عالی برای شماست تا وارد شغلی پردرآمد و آینده‌ای روشن شوید. اگر به کارشناسی خودرو و نگهداری خودرو علاقه دارید،  مدرک فنی وحرفه ای تشخیص رنگ خودرو را از دست ندهید.

توصیه‌هایی برای هنرجویان دوره کارشناسی خودرو :

 • در طول دوره آموزش کارشناسی خودرو، سعی کنید از فرصت‌های یادگیری عملی استفاده کنید.
 • با شرکت در دوره‌ آموزش کارشناسی خودرو   و کارگاه‌های تخصصی، دانش و مهارت خود را در زمینه  آموزش کارشناسی خودرو افزایش دهید.

دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو با مدرک فنی وحرفه ای :

 • آیا به دنبال شغلی پردرآمد و آینده‌ای روشن هستید؟اگر جواب شما مثبت است،  دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو با مدرک معتبر گزینه مناسبی برای شماست.

ویژگی‌های دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو :

 • آموزش به‌روز و کاربردی
 • تدریس توسط اساتید مجرب و متخصص دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو
 • امکان یادگیری در محیطی عملی و کارگاهی
 • مدرک فنی و حرفه ای تشخیص رنگ خودرو

مزایای شغل تشخیص رنگ خودرو :

 • درآمد بالا بعد از اخذ مدرک کارشناسی خودرو
 • آینده شغلی روشن در انتها ی دوره با دریافت مدرک کارشناسی خودرو
 • امکان کار در شرکت‌های معتبر با دریافت مدرک کارشناسی خودرو
 • امکان راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی با مدرک کارشناسی خودرو .

آموزش تشخیص رنگ خودرو با مدرک فنی وحرفه ای :

، فرصتی عالی برای شماست تا وارد شغلی پردرآمد و آینده‌ای روشن شوید. اگر به کارشناسی و نگهداری خودرو علاقه دارید، آموزش تشخیص رنگ خودرو را از دست ندهید.

توضیحی در باره رنگهای خودرو : رنگ خودرو یکی از مهم‌ترین عواملی است که در ظاهر و زیبایی آن تأثیرگذار است. رنگ خودرو علاوه بر زیبایی، می‌تواند نقش محافظتی نیز داشته باشد. رنگ خودرو از بدنه آن در برابر عوامل طبیعی مانند نور خورشید، باران و برف محافظت می‌کند.

کلاس تشخیص رنگ خودرو :

 در کلاس تشخیص رنگ خودرو مبانی اصول رنگ شناسی مورد بحث و تفسیر قرارمیگیرند وشما با این اصول آشنا خواهید شد.

رنگ خودروها بر اساس نوع ترکیبات شیمیایی به دو دسته اصلی تقسیم می‌شوند:

 • رنگ‌های پایه حلال
 • رنگ‌های پایه آب

تشخیص و آنالیز رنگ خودرو :  در کلاس تشخیص رنگ خودرو  با این فرآیند که یک مهارت مهم برای هر کسی  که قصد خرید یا فروش خودرو را دارد.  آشنا  خواهید شد. با  شرکت در دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو می‌توانید از خرید خودروی رنگ شده یا دو تکه جلوگیری کنید.در دوره آموزش تشخیص رنگ خودرو  توانایی های لاز برای تشخیص رنگهای متفاوت خودرو ها را فرا خواهید گرفت.

استفاده از ابزار الات وتجهیزات : در دوره آموزش تشخیص رنگ بدنه خودرو با اصول استفاده از ابزارهای مورد نیاز یک کارشناس در هنگام تشخیص رنگ آشنا خواهید شد.

 

سوالات متداول :

 1. چگونه یک کارشناس خودرو با تجربه شوید ؟

 • برای اینکه بتوانید یک کارشناس خودرو با تجربه باشید. باید با مبانی و اصول کارشناسی خودرو آشنا شوید . اولین کار ثبت نام در دوره آموزش کارشناسی خودرو میباشد. توجه داشته که یک دوره جامع شامل آموزش 0تا 100 و همچنین دوره های کارگاهی میباشد.

   2. مزایای مدرک کارشناسی خودرو چیست ؟ 

 • اخذ مدرک کارشناسی خودرو برای هنر جویانی که قصد دارند در مراکز تشخیص رنگ استخدام شوند لازم وضروری میباشد. همچنین کسانی که قصد تا سیس یک مرکز رادارند برای بهره مندی از مزایای  در یافت وام های بانکی به این مدرک نیاز دارند.

  3.چگونه  از اصالت مدرک کارشناسی خودرو مطلع شد ؟

 • در حال حاضر با توجه به اینکه آموزشگاههای متعدد وفراوانی در سطح شهر و کشور به تدریس دوره ی کارشناسی خودرو با عناوین مختلف نموده اند.تشخیص یک آموزشگاه معتبر که مدرک معتبر ارائه دهد برای بسیاری از هنر جویان کار دشواری میباشد. در اینجا به نکات ارزشمندی در این زمینه اشاره میکنم تا دید عزیزان نسبت به این مورد باز تر شود :
 • اول : استعلام آموزشگاه را بررسی نمایید. امورشگاه ارائه دهنده مدرک کارشناسی خودرو باید مجوز تاسیس آموزشکاه را داشته باشد. مدارکی مانند : مدرک بین المللی ، مدرک اموزشگاهی ، مدرک  دوره تئور ی و القابی از این  نوع مدارک تقلبی و جعلی بوده و هیچ گونه وجه قانونی ندارد.
 • دوم : مرجع صدور مدرک کارشناسی خودرو فنی و حرفه ای فقط و فقط سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد. و امتحانات مدرک کارشناسی خودرو توسط خود سازمان و در محل آموزشگاه فنی و حرفه ای بر گزار میشود. یعنی اگر آموزشگاه امتحانات پایانی برای صدور مدرک کارشناسی خودرو را در آموزشگاه شخصی از شما گرفت ، کاملا آگاه باشید که کلاه برداری در حال انجام میباشد. و آموزشگاه خاطی را به مراجع مربوطه معرفی نمایید.
 • به خاطر داشته باشی برای تا یید اصالت مدرک کارشناسی خودرو خودتان به پورتال سازمان فنی و حرفه ای مراجعه نموده و با وارد نمودن کد ملی خودتان از اصاتت مدرک مطمئن شوید. 

4.چگونه از اصالت آموزشگاه مطمئن شویم؟

یک آموزشگاه معتبر همواره آموزش صحیح و اصولی را در رئس کار خود قرار میدهد. و با برخورد مناسب و آموزش اصولی و بهره مندی از کارگاههای عملی به نحوه استفاده از دستگاههای عیب یاب و تشخیص رنگ را به هنر جویان آموزش میدهد.برای اطلاع از اصالت آموزشگاه هم مجددا با مراجعه به پرتال ساز مان فنی و حرفه ای و درح نام آموزشگاه مورد نظر میتوانید نام مدیر عامل و سایر مشخصات موسس آموزشگاه را مشاهده نمایید.در اینجا لینک پورتال سازمان فنی و حرفه ای را برای شما هنر جویان گرامی قرار دادم تا بتوانید استعلام آموزشگاه و مدرک کارشناسی صادر شده را در یافت نمایید : پورتال سازمان فنی و حرفه ای 

5. قیمت دوره ی کارشناسی خودرو :

مجموعه کارشناسی خودور کارشناس کار به در نظر گرفتن دوره های اقساطی هزینه ثبت نام  در دوره های آموزشی خود را به حد اقل رسانیده . که در 2 یا 3 قسط  در طول دوره آموزشی  پرداخت میشوند.

منابع بیشتر....

مطالعه بیشتر :

آموزش-کارشناسی-خودرو-در-کرج
اعطای مدرک آموزش کارشناسی خودرو به هنرجویان
مدرک-دوره-کارشناسی-خودرو
دوره - کارشناسی -خودرو
5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
133 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد زحمت کش
محمد زحمت کش
آگوست 16, 2023 2:55 ب.ظ

سلام.
من از تهران در دوره های آموزشی شرکت کردم،بسیار راضی بودم و دراین مدت تجربه زیادی کسب کردم و تشکر میکنم از جناب مهندس مجاهد شاکری و مجموعه کارشناس کار پایتخت

محمد مهدی اکبری
محمد مهدی اکبری
آگوست 27, 2023 7:04 ق.ظ

بسیار عالی بود آزمون دادم و گواهینامه مهارت را گرفتم ودر فنی حرفه ای هم با نمره خوبی قبول شدم ضمنا من دوره ۱۵ روزه را برداشتم و بسیار رازی هستم.ونزدیک به ۲ماه کارورزی بودم درکل همه جوره استاد شاکری بنده را حمایت کرد ممنونم از زحمات ایشان

محمد علی زاده
محمد علی زاده
سپتامبر 12, 2023 8:54 ق.ظ

سلام ، من محمد علیزاده هستم از استان تهران
من در دوره های آموزشی شرکت کردم و دوره ی طلایی رو انتخاب کردم و الان از انتخابم راضی هست
من از استاد شاکری بسیار متشکر هستم که باعث شد من در این زمینه یعنی کارشناسی خودرو تجربه های زیادی رو بدست آوردم
ممنون از استاد شاکری و کارشناس کار پایتخت

محمدحسین دستورانی
محمدحسین دستورانی
سپتامبر 12, 2023 9:04 ق.ظ

من در دوره های اموزشی کار شناسی کار شرکت کردم
جناب مهندس شاکری هم در کلاس تئوری مطالب رو عالی و دقیق گفتن و هم در کاروزی و به صورت عملی همه چیز رو بازگو کردن
ممنون از تلاش ها و حمایت های دلسوزانه استاد شاکری

admin01
مدیر
سپتامبر 13, 2023 8:32 ب.ظ

سلام ممنون از نظرمثبت شما

admin01
مدیر
سپتامبر 13, 2023 8:49 ب.ظ

ممنون اقای علیزاده

trackback

[…] آموزش کارشناسی خودرو […]

سلجوقی
سلجوقی
سپتامبر 18, 2023 2:10 ب.ظ

سلام من در دوری کارشناسی خودرو شرکت کردم و ممنونم از آقای شاکری بخاطر آموزش دقیق و حرفه‌ای

جلیل شکرپور
جلیل شکرپور
سپتامبر 18, 2023 2:24 ب.ظ

سلام
من جلیل شکرپور هستم،قبلا در مراکز آموزشی دیگر هم ثبت نام کردم ولی بدون فایده بوده،تا اینکه داخل مرکز کارشناس کار ثبت نام کردم،بسیار فوق العاده بود وهر روز تجربه ی جدیدی کسب میکردم
تشکر میکنم از استاد بزرگوار آقای مجاهد شاکری

Hosseini
Hosseini
سپتامبر 19, 2023 3:37 ب.ظ

سلام وقت بخیر من از شهر کرمانشاه میخوام بیام برای شرکت تو دوره سه روزه چطور میتونم هماهنگ کنم باهاتون؟

جوانی
جوانی
سپتامبر 23, 2023 7:51 ق.ظ

سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز آقای شاکری و همه عزیزانی که این متن رو میخونن، جوانی هستم از آذربایجان شرقی، از مدت ها پیش به کارشناسی خودرو علاقه پیدا کرده بودم ولی نميدونستم باید از کجا شروع کنم، اینستاگرام با پیجی آشنا شدم که تدریس کارشناسی خودرو می‌کرد چون فالوراش زیاد بود و کامنتا اکثرا مثبت ترغیب شدم در دورشون شرکت کنم با توجه به هزینه ای که کردم کلا یک روز دوره فشرده دیدم با چنتا فایل آموزشی که بعد ثبت نام برام ارسال کردن بودن، بعد آزمونی که ازم گرفتن و قبول شدم، تهران بالای ٢٠ اتاق نور رفتم که براشون یک مدت کارکنم حتی به رایگان اما هیچدوم نپذیرفتن و تقاضای هزینه ١٠-١۵ میلیونی برای حضور در دورشون کردن، چون موقعی که از میخواستن یک ماشین رو براشون کارشناسی کنم یا خطا زیاد میدادم یا نمیتونستم جواب سوالاتشون رو بدم، تااینکه در آخر با آقای شاکری آشنا شدم و در دوره استانداردشون شرکت کردم روزانه چندین ماشین کارشناسی میکردیم و خطاهامون توسط استاد برطرف میشد، سپاسگذارم از استاد شاکری که تجربیات چندین سالشون رو در اختیارم قرار دادن و باعث شدن من در این زمینه تبحر پیدا کنم

admin01
مدیر
سپتامبر 26, 2023 10:23 ق.ظ
پاسخ به  Hosseini

سلام اقای حسینی از قسمت پایین صفحه آموزش کارشناسی خودروداخل سایت کارشناس کار دوره نقره ای را انتخاب نمایید وروی لینگ زرد رنگ کلیک کنید ومراحل ثبت نام تان راتکمیل نمایید.وبرای کسب اطلاعات بیشترمیتوانید با شماره تماس:66957154-021
021-66416283
آموزشگاه کارشناسی خودرو شاکری تماس حاصل نمایید.

رضا سنچولی
رضا سنچولی
اکتبر 9, 2023 3:12 ب.ظ

سلام
من کارمند هستم چندجا رفتم برای آموزش دوره معمولا کلاس ها صبح برگذار میشه میخواستم بدونم برای امثال بنده که به این هنر علاقه دارند شما تایم برگذاری کلاس برای بعدازظهرها دارید یا خیر؟
و اینکه مدت آموزش برگذاری کلاس هاتون چند روزه هستش و در خصوص مدرکی که در انتهای دوره به دانشجو داده میشه مدرک معتبر هستش یا نه؟

admin01
مدیر
اکتبر 11, 2023 10:54 ب.ظ
پاسخ به  رضا سنچولی

سلام بله آموزشگاه از ساعت 9صبح تا ساعت 21 هرروز باز است (ایام تعطیلی ازساعت 10 صبح تا 17 عصر) برای هماهنگی تایم کلاس های خودتان باتوجه به اینگه کارمندهستید میتوانید، با خود جناب مهندس شاکری هماهنگ بفرمایید.
شماره تماس مهندس شاکری:09124377686
مدت برگزاری کلاس ها هم باتوجه به دوره انتخابی شما میباشد.برای اطلاع از مدت آموزش دوره ها اینجا کلیک نمایید.
استعلام آموزشگاه هم درهمین لینگ درانتهای صفحه قرارداده شده است.مدرک صادرشده برای هنرجویان قابل استعلام میباشد.

رضا سنچولی
رضا سنچولی
اکتبر 14, 2023 1:34 ب.ظ

ممنون با جناب مهندس شاکری تماس گرفتم و ایشون با حوصله و به طور کامل بنده رو راهنمایی نمودند.
حتما طی همین هفته و در اولین فرصت خدمت میرسم جهت مراحل اولیه ثبت نام و شرکت در دوره ها

عرفان قدرتی
عرفان قدرتی
اکتبر 14, 2023 3:14 ب.ظ

مجموعه بسیار عالی و درجه یک از لحاظ آموزش و پیگیری مراحل گرفتن مدرک فنی حرفه ای هستن
در ضمن دوره آموزشی بنده ۳روزه بود و آموزش کافی رو دریافت نمودم

admin01
مدیر
اکتبر 15, 2023 6:28 ق.ظ
پاسخ به  رضا سنچولی

بسیارعالی

امیر
امیر
اکتبر 25, 2023 9:56 ق.ظ

با اینکه دوره ی معمولی را برداشتم ولی بسیار جامع و. مفید بود مرسی از مجموعه و استاد شاکری

علی
علی
اکتبر 30, 2023 3:16 ب.ظ

عالی

عبدالعظیم سارلی
عبدالعظیم سارلی
نوامبر 17, 2023 6:48 ق.ظ

سلام
بنده عبدالعظیم سارلی هستم از استان گلستان شهرستان گنبد کاووس خیلی خوشحال هستم در دوره آموزشی تشخیص رنگ استاد شاکری عزیز شرکت کردم اطلاعاتی که در این دوره کسب کردم نسبت به هزینه ای که کردم اصلا قابل قیاس نیست نکات و ریزه کاری های مهمی رو استاد در این دوره آموزشی به بنده انتقال دادن که به راحتی الان میتونم با این اطلاعات برای خودم کسب و کار راه اندازی کنم جا داره از استاد شاکری عزیز مربی با اخلاق و دوست داشتنی تشکر ویژه داشته باشم

علیرضا
علیرضا
نوامبر 19, 2023 5:24 ق.ظ

علیرضا شکورزاده از لارستان
دوره ۱۵ روز طلایی انتخاب کردم
اولش نمیخواستم تو ازمون فنی حرفه ای شرکت کنم اما با اسرار و راهنمایی های اقای شاکری تصمیم گرفتم تو ازمون شرکت کنم چون هم مدرک معتبری خواهم داشت و هم میتونم وام بدون ضامن بگیرم ،به همه دوستانی که میخوان حرفه کارشناسی خودرو یاد بگیرن پیشنهاد میکنم از دوره های ۱۵ روزه ویا vip استاد استفاده کنن پشیمون نمیشن

trackback

[…] قابل توجه : قبل از اینکه به بررسی قیمت لیسه گیری خودرو بپردازیم بهتراست با انواع لیسه گیری وویژگی های آنها اشنا شویم.لیسه گیری خودرو  رنگ های روغنی و متالیک با یکدیگرتفاوت دارند.. خودرو هایی که رنگ بدنه آن متالیک است چون درداخل رنگشان صدف وجودداردف، لیسه گیری آنها سختر و دشوارتر میباشد. و هم چنین لیسه گیری رنگ متالیک به کارشناس کارمتخصص و با تجربه درزمنه لیسه گیری نیازدارد. به عنوان مثال :اگر بارنگ صدفی سفید اشنایی داشته باشید میدانید  که این ازجمله رنگ هایی به شمارمیرود که رنگ کردن آن، مشابه با رنگ اصلی خودرو کار ی بسیار سخت  می باشد. ولی در خودرو هایی که رنگ انها روغنی هست لیسه گیری به راحتی انجام میشود. لیسه گیری در خودرو هایی که رنگشان روغنی میباشد خیلی آسان تر از لیسه گیری خودرو های رنگ متالیک است.همچنین میتوانید با شرکت دردوره تخصصی آموزش لیسه گیری خودرو کارشناس خودروخودتان باشید. برای شرکت در دوره تخصصی لیسه گیری خودرو اینجا کلیک نمایید […]

trackback

[…] برای آموزش  آب بندی خودرو : 5نکته طلایی برای افزایش ارزش خودرو، میتوانید اینجا کلیک نمایید. […]

احسان
احسان
نوامبر 28, 2023 4:30 ب.ظ

سلام دوره ها ازساعتی برگزار میشوند؟

امیر اسد زاده
امیر اسد زاده
دسامبر 5, 2023 6:17 ب.ظ

سلام دوره هاتون از کی شروع میشه من از بیرجند میخوام بیام شرکت کنم لطفا خبر بدید من میخوام در کلاسهای استاد شاکری شرکت کنم خیلی تعریفش رو شنیدم باعث افتخار میشه ، امکان داره مبلغش رو اقساطی پرداخت کنم ندارم یهو بخوام کل مبلغ رو پرداخت کنم ممنون اگر کمکم کنید

رضا چراغی
رضا چراغی
دسامبر 5, 2023 6:36 ب.ظ

من آقای چراغی هستم از شهر ملایر در دورهای کارشناسی خودرو شرکت کردم و بسیار راضی هستم از آقای مجاهد شاکری بسیار تشکر میکنم که علم و تجربات خودشونو صمیمانه در اختیار ما قرار دادند.

اصغر امیری
اصغر امیری
دسامبر 5, 2023 6:59 ب.ظ

سلام
من از شهر بستان آباد دوره آموزشی طلایی را گذراندم ودر شهر خودم الان مشغول به کار شناسی خودرو هستم وتشکر میکنم از آقای شاکری بابت زحماتی که برای من کشیده اند

اسمائیل نصیری
اسمائیل نصیری
دسامبر 5, 2023 7:06 ب.ظ

با سلام من از گرگان آومدم به تهران برای گذراندن دوره های کارشناسی خودرو خیلی تحقیق کردم آموزشگاه های مختلف رفتم تا جایی مطمئن پیدا کنم تا آموزش کامل رو بهم یاد بده بالاخره با آموزشگاه کارشناس کار آشنا شدم که مربی آموزشی استاد شاکری بود تشکر میکنم از ایشون که تو این مدت زحمت بسیاری کشیدن و تمام مهارت وتجربه ای که داشتن رو بهم انتقال دادن الان احساس میکنم که واقعا کار کارشناسی خودرو به همین راحتی نیست باید دقت و مهارت کافی داشته باشیم

نادر افشار
نادر افشار
دسامبر 7, 2023 4:03 ب.ظ

بنده از مشهد در دوره ای vip شرکت کردم بسیار خوب و مفید بود وکلی کسب تجربه داشتم تشکر میکنم از مربی عزیز و دلسوزم استاد شاکری خدا خیرش بده کلی از تجربه‌ هاش به من آموخت

حامد آذری
حامد آذری
دسامبر 16, 2023 6:57 ق.ظ

من در دوره کارشناسی خودرو دوره 15 روزه استفاده کردم تو این مدتی که خدمت استاد شاگری بودم خیلی چیزها یاد گرفتم ،استاد واقعا دلسوزانه تدریس میکنن جوری که در کمترین زمان ممکن کلی اطلاعات و تجربه کسب میکنید ، پیشنهاد میکنم در دوره های استاد شرکت کنید حتما نتیجه میگیرید

کاوه
کاوه
دسامبر 16, 2023 6:58 ق.ظ

عالی و دوره کارشناسیی خودرو دقیق

میثم احدی
میثم احدی
دسامبر 16, 2023 7:02 ق.ظ

تابستون خدمت استاد بودم واقعا از دوره کارشناسی خودرو راضی ام خیلی حرفه ای و کار بلد هستن

محمدرضا گلناری
محمدرضا گلناری
دسامبر 30, 2023 10:20 ق.ظ

محمدرضا گلناری هستم از اردبیل
دوره کارشناسی خود شرکت کردم این دوره تموم کردم مدرک کارشناسی خودرو که بگیرم می‌خوام در شهر اردبیل تشخیص رنگ خودرو افتتاح کنم چون مدرک فنی حرفه ای معتبرترین مدرک هست فقط در آموزشگاه فنی حرفه ای کارشناس کار ثبت نام کردم
از نحوه آموزش بسیار راضی هستم دوره آموزش کارشناسی خودرو را به دوستانم معرفی میکنم چون دوره طلائی آموزش کارشناسی خودرو بسیار مفید و موثر میباشد

بهمن گلناری
بهمن گلناری
دسامبر 30, 2023 10:20 ق.ظ

بهمن گلناری هستم از شهر اردبیل در دوره کارشناسی خودرو شرکت کردم دوره طلایی بهمراه پسر عموم شرکت کردیم دوره کارشناسی خودرو تکمیل کردیم مدرک معتبر فنی وحرفه ای توسط
کارشناس کار دریافت کردیم از آموزش خوبشون تشکر میکنم میخوام در شهر خودم تشخیص رنگ خودرو باز کنم و شغل کارشناسی رو انجام بدم انتخاب اموزشگاه کارشناس کار با مدرک فنی حرفه ای معتبر ترین مدرک هست و بسیار راضی هستم به دوستان دوره کارشناسی خودرو رو در آموزشگاه کارشناس کار رو پیشنهاد میکنم

younes bizhani
ژانویه 8, 2024 10:08 ق.ظ

از استان ایلام در دوره کارشناسی خودرو دوره 8 شرکت کردم و در این مدت هم کلاس های تئوری کارشناسی خودرو و هم عملی کارشناسی خودرو برگزار شد و حداقل روزی ۵ خودرو را بصورت عملی کارشناسی نموده ایم ،از زحمات استاد گرامی آقای مجاهد شاکری خیلی تشکر میکنم واقعا عالی بودن

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 9, 2024 6:51 ق.ظ
پاسخ به  حامد آذری

ممنون از نظر مپبت شما امیدواریم در تمام ار عرصه ها بدرخشید.همچنین در دوره کارشناسی خودرو

مدیرسایت
مدیر
ژانویه 9, 2024 6:54 ق.ظ

خیلی خوشحال هستیم که دوره کارشناسی خودرو نیازها ی شما برآورده کرده.

مدیرسایت
مدیر
ژانویه 9, 2024 6:56 ق.ظ
پاسخ به  بهمن گلناری

بسیار عالی و تشکر از شرکت شما در دوره کارشناسی خودرو

مهدی شیروانی
مهدی شیروانی
ژانویه 9, 2024 7:23 ب.ظ

سلام مهدی شیروانی هستم از شهر مشهد در دوره کارشناسی خودرو vip شرکت کردم حدود یک ماه در آموزشگاه کارشناسی خودرو کار پایتخت آموزش کارشناسی خودرو داشتم خیلی عالی و کامل بود البته دوره کارشناسی خودرو طلای هم بود ولی استاد شاکری بنده رو راهنمای کرد و نظرم دوره کارشناسی خودرو VIP رو آموزش کارشناسی خودرو دیدم مدرک کارشناسی خودرو و مدرک تشخیص رنگ خورو دریافت نمودم و انشا الله در شهر خودم شغل کارشناسی خودرو رو انجام میدم

محمد
محمد
ژانویه 10, 2024 6:02 ق.ظ

سلام خدمت دوستان بنده در دوره کارشناسی خودرو ، دوره vip شرکت کردم خیلی خوب و عالی بود دوستان اگر خواستن حتما این دوره رو بگیرن همه چی یاد میگیری

پیمان درودی
پیمان درودی
ژانویه 10, 2024 6:22 ق.ظ

آموزش کارشناسی خودرو رو انتخاب کردم که انشا الله بعد از شرکت در دوره کارشناسی خودرو VIP که مدت یک ماه آموزش کارشناسی خودرو نزد استاد شاکری یکی ازبهترین مربیان حرفه‌ای کشور و سازمان فنی حرفه ی کشور و مدرس جهاد دانشگاهی شریف هستند کاملا از لحاظ آموزش کارشناسی خودرو در آموزشگاه کارشناس کار تمامی تجربه لازم رو پیدا کردم و پس از آزمون و قبولی در یافت مدرک کارشناسی خودرو از آموزشگاه کارشناس کار گرفتم با تشکر از استاد شاکری و آموزشگاه کارشناس کار پایتخت

حمید امرای
حمید امرای
ژانویه 12, 2024 8:41 ق.ظ

حمید هستم از شهر زاهدان دوره کارشناسی خودرو طلای رو برای آموزش کارشناسی خودرو انتخاب کردم البته خیلی در گوگل تحقیق داشتم تا ببینم کدام آموزشگاه کارشناسی خودرو را انتخاب کنم که در خرید دوره کارشناسی قیمت مناسبی داشته باشه و آموزش کاملی و بی نقص رو بگذرونیم که با استاد شاکری و آموزشگاه کارشناس کار برخوردم و تمامی دوره ها رو بررسی کردم دیدم دوره طلای برای من بهتر اگه میتونستم حتما دوره VIP رو انتخاب میکردم

رامین لطفی
رامین لطفی
ژانویه 13, 2024 1:03 ب.ظ

سلام لطفی هستم از کرج دوره برنزی را برای آموزش کارشناسی خودرو انتخاب کردم چون قبلا هیچ زمینه ای در باره خودرو نداشتم ولی بسیار علاقه داشتم در دوره کارشناسی خودرو شرکت کردم فکر میکنم بهتره برای ادامه آموزش کارشناسی خودرو و گرفتن مدرک کارشناسی خودرو دوره طلای رو انتخاب کنم تا اومدنم به آموزشگاه کارشناس کار ثمره ای داشته باشه چه بسا از لحاظ قیمت دوره طلای خیلی مناسبتره و تحقیق کردم که مدرک فنی حرفه ای معتبرترین مدرک کارشناسی خودرو هستش و میشه وام گرفت یا ترجمه کنیم برای خارج از کشور هم بدرد میخوره قبلا خیلی در مورد دوره کارشناسی خودرو و آموزش کارشناسی خودرو دنبال یه جای خوب گشتم تا در گوگل با کارشناس کار آشنا شدم و تشکر میکنم از مربی خوب و دلسوزشون استاد شاکری با سپاس فراوان

admin01
مدیر
ژانویه 14, 2024 6:05 ق.ظ

سلام و عرض احترام خدمت شما جنا آقای اسد زاده دوره ها به صورت خصوصی و عمومی برگزار میشوند جهت هماهنگی بیشتر با شما ره های درج شده در سایت تماس حاصل نموده . ویا دوره مورد نظرتان را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

admin01
مدیر
ژانویه 14, 2024 6:06 ق.ظ
پاسخ به  احسان

سلام وعرض احترام دوره های کارشناسی خودرو با توجه به در خواست شما در تایم موردنظرشما هماهنگ میشوند.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های اموزشگاه در سایت تماس حاصل نمایید.

محدثه امیری
محدثه امیری
ژانویه 15, 2024 7:09 ب.ظ

سلام دوره آموزشی کارشناسی خودرو که بگذرونیم مدرک کارشناسی خودرو فنی حرفه ای دریافت میکینم کدوم آموزش کارشناسی خودرو کاملتر و مفیدتره راهنمای میکنید

کامران ترکاشوند
کامران ترکاشوند
ژانویه 15, 2024 7:16 ب.ظ

سلام من از کرمانشاه میخوام بیام برای آموزش کارشناسی خودرو ثبت نام کنم چند تا سوال دارم
۱ – دوره کارشناسی خودرو کی برگذار میشه
۲-مدرک کارشناسی خودرو فنی حرفه ای هست
۳- آموزش کارشناسی خودرو به چه شکلی هست
ممنون میشم

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 15, 2024 7:34 ب.ظ
پاسخ به  محدثه امیری

سلام اکر قبلا دوره ای در زمینه کارشناسی خودرو پشت سر گزرانده اید دوره کارشناسی خودرو نقره ای یا برنزی مناسب شما میباشد.
پنانپه دوره ای در زمینه کارشناسی خودرو پشت سر نگذاشته اید. دوره ظلایی ملاسب شماست.

مدیرسایت
مدیر
ژانویه 15, 2024 7:37 ب.ظ

سلام دوره با کارشناسی خودرو با توجه به نیاز شما به صورت خصوصی برگزار میشود.مدرک کارشناسی خودرو زیر نظرسازمان فنی و حرفه ای میباشد.

محمد مهدی نجاری
محمد مهدی نجاری
ژانویه 23, 2024 12:28 ب.ظ

سلام ، بنده از شهر تهران برای آموزش کارشناسی خودرو در دوره برنزی ثبت نام کردم ، و از این دوره کارشناسی خودرو کمال رضایت را داشتم ، و جلسات این دوره بسیار آموزنده بودند و بعد از اتمام دوره در آزمون هم شرکت کردم و کمال رضایت را دارم و مدرک کارشناسی خودرو و مدرک تشخیص رنگ خودرو را دریافت کردم و باعث شد علاقه مند به شغل کارشناسی خودرو بشوم
حتی میخواستم دوره های طلایی و ویژه رو انتخاب کنم ولی به دلیل مشغله زیاد در دوره برنزی ثبت نام کردم .

جلیل شکرپور
جلیل شکرپور
ژانویه 26, 2024 7:41 ق.ظ

من در دوره طلایی آموزش کارشناسی رنگ خودرو شرکت کردم، به جرات میتونم بگم بهترین اموزشگاه کارشناس رنگ در تهران هست،خیلی حرفه ای و با دقت یاد میگیرید تا بعدها که کارشناس شدید ضرر و زیان نبینید.من جاهای دیگه هم آموزش رفته بودم ولی اینجا واقعا بهترین هست

علی مرادی
علی مرادی
ژانویه 26, 2024 7:45 ق.ظ

سلام و درود خدمت دوستان گرامی.
بنده به دنبال علاقه خودم به بحث های فنی خودرو و مهمترین این بحث کارشناسی خودرو, کلی داخل شهر های مختلف و سایت های مختلف رو گشتم که بهترینش کارشناس کار پایتخت بود. دوره نقره ای رو انتخاب کردم و خدارو شکر مراحل آموزش به اتمام رسیده و الان در دوره گذراندن کارورزی هستم که به لطف آقای شاکری هر روز چیز های جدیدتر یاد میگیرم. با تشکر از مجموعه آموزشگاه کارشناس کار پایتخت و جناب شاکری عزیز.

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 26, 2024 10:56 ق.ظ
پاسخ به  علی مرادی

سلام آقای مرادی عزیز هدف اموزشگاه کارشناس کار از برگزاری دوره ه کارشناسی خودرو اموزش نکاتی است که به صورت تجربی و عملی به دست امده نه صرفا آنچه در کتاب نوشته شده. که در اموزشگاههای دیگر به صورت ناقص تدریس میشوند.

سمیرا رضا پور
سمیرا رضا پور
ژانویه 26, 2024 4:19 ب.ظ

سمیرا هستم برای انتخاب شغل کارشناسی خودرو میخواستم ببینم خانمها هم میتونن در آموزشگاه کارشناس کار برای دوره کارشناسی خودرو شرکت کنن این دوره طلایی برای بنده مناسب هست لطفا راهنمایی کنید
آیا بعد از دوره طلایی میتونم در ادامه دوره vip رو انتخاب کنم
بعداز آموزش کارشناسی خودرو امکان داره بتونم شغل کارشناسی خودرو رو شروع کنم یا نیاز به تجربه بیشتری داره
مدرک کارشناسی خودرو از آموزشگاه کارشناس کار هم دریافت میکنیم مدرک فنی حرفه ای منظورمه

مریم حسینی
مریم حسینی
ژانویه 27, 2024 6:35 ق.ظ

عرض سلام و ادب ، خانم ها هم میتونن تو دوره هاتون شرکت کنن؟

اکبر ایمانی
اکبر ایمانی
ژانویه 27, 2024 6:37 ق.ظ

پشنهاددتون برای کسی که میخواد به صورت حرفه ای وارد بازار کار بشه کدوم دوره هست و هزینش چقدر میشه؟

ابراهیم خانی
ابراهیم خانی
ژانویه 27, 2024 6:38 ق.ظ

سلام
تخفیف برای دوره هاتون نمیزارین ؟

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 27, 2024 9:07 ق.ظ

سلام میتوانید در دوره های اقساطی شرکت نمایید. لطفا با شماره : 66957154-021
ویا با واحد پبت نا دم با شماره : 4377686-0912
تماس حاصل نمایید .

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 27, 2024 9:08 ق.ظ
پاسخ به  اکبر ایمانی

سلام دوره vip برای شما مناسب میباشد که شامل دوره های جامع کارگاهی میباشد.

مدیر سایت
مدیر
ژانویه 27, 2024 9:12 ق.ظ
پاسخ به  مریم حسینی

بله خانم ها هم میتوانند در دوره کارشناسی خودرو شرکت نماییند. دوره های اقساطی برای شما بهترین گزینه میباشد .

trackback

[…] انژکتور یک قطعه مکانیکی یا الکترونیکی است که وظیفه تزریق سوخت به داخل سیلندرهای موتور را بر عهده دارد. اولین انژکتور توسط یک مهندس فرانسوی به نام لویی ناگارد در سال 1885 اختراع شد. این انژکتور برای موتورهای هواپیما استفاده می شد.برای آموزش دقیق و کاربردی انژکتور خودرو به صورت آنلاین میتوانید دوره کارشناسی خودرو […]

trackback

[…] با رعایت این نکات می‌توانید از سیستم اگزوز ماشین خود محافظت کنید و از خرابی آن جلوگیری کنید.آیا دوست دارید خودتان کارشناس ماشین خود باشید؟ پس میتوانید در دوره کارشتناسی خودرو  […]

trackback

[…] خودرو : 5نکته طلایی برای افزایش ارزش خودرو، میتوانید در دوره کارشناسی خودرو  شرکت […]

trackback

[…] فارغ‌التحصیلان دوره کارشناسی خودرو می‌توانند در طیف وسیعی از مشاغل در صنعت خودرو مشغول به کار شوند. برخی از این مشاغل عبارتند از: […]

باقر فتحی
باقر فتحی
فوریه 6, 2024 6:10 ق.ظ

سلام
من از شیراز تو دوره 15 روزه استاد شرکت کرده بودم واقعا راضی هستم الانم مرکز زدم

محمد بینایی
محمد بینایی
فوریه 6, 2024 6:12 ق.ظ

منو دوستم از اردبیل در دوره 30 روزه شرکت کردیم کلی نقاط طلایی یاد گرفتیم
حتما تو دوره های استاد شرکت کنید

مرتضی اسدی
مرتضی اسدی
فوریه 6, 2024 6:37 ق.ظ

سلام و درود از قم تو دوره 4 روز شرکت کرده بودم رضایت بخش بود

فرشید عرفانی
فرشید عرفانی
فوریه 6, 2024 6:38 ق.ظ

سلام
محمد هستم از تهران تو دروه 8 روزه استاد شرکت کردم ، تو کار خرید و فروش خودرو هستم خیلی کمکم کرد که تو معامله کلا سرم نره مرسی استاد

محمد قنبرلو
محمد قنبرلو
فوریه 8, 2024 10:07 ق.ظ

سلام وقت بخیر
شما آیا مدرک فنی حرفه ای دوره کارشناسی خودرو بعد از اتمام دوره میدید؟

سینا زمانی
سینا زمانی
فوریه 8, 2024 10:07 ق.ظ

سلام
قیمت دوره کارشناسی چقدره؟

اکبر ایمانی
اکبر ایمانی
فوریه 8, 2024 10:08 ق.ظ

سلام
من از حومه استن اراک هستم مدت زمان دوره کارشناسی خودرو چقدره؟

محسن بوستانی
محسن بوستانی
فوریه 8, 2024 10:09 ق.ظ

سلام و درود

من از شهرستان شاهرود میخواستم تو دوره کارشناسی خودرو شما ثبت نام کنم متونم دوره طلائیتون اقساطی پرداخت کنم؟

علیرضا فتح نژاد
علیرضا فتح نژاد
فوریه 8, 2024 10:10 ق.ظ

سلام
مدرک کارشناسی خودرو ای که ارائه میدید چقدر اعتبار داره؟

مهدی اکبری
مهدی اکبری
فوریه 8, 2024 10:12 ق.ظ

سلام وقت بخیر
اگر تو دروه برنزی شرکت کنم آیا مدرکت فنی حرفه ای میدید؟

عباس اصفری
عباس اصفری
فوریه 8, 2024 10:14 ق.ظ

سلام
مدرک دوره کارشناسی دانشگاه شریف نسبت به مدرک فنی حرفه ای اعتبار بیشتری داره یا نه؟
چون شیندم مدرک فنی و حرفه ای به هشت زبان دنیا قابل ترجمه و اعتبا ارست

یحیی پسندیده
یحیی پسندیده
فوریه 10, 2024 6:37 ب.ظ

سلا ببخشید من از شهرستان میخوام برای دوره کارشناسی خودرو بیام شرکت کنم میخوام بدونم آموزش کارشناسی خودرو چقدر زمان میبره؟
مدرک کارشناسی خودرو شامل کدوم دوره کارشناسی خودرو هست؟
چون دوستم قبلا در دوره طلائی کارشناسی خودرو شرکت کرده به من گفت بهترین آموزشگاه کارشناسی خودرو در تهران اموزشگاه شماست فقط از نظر مال یه مقدار مشکل داره اموزش کارشناسی خودرو اقساطی هم برگزار میکنید
لطفا جوابم رو بدید ممنون میشم🙏

امیر زمانی
امیر زمانی
فوریه 14, 2024 1:08 ب.ظ

سلام
دوره کارشناسی خودروتون چند روزه است

محسن نامی
محسن نامی
فوریه 14, 2024 1:10 ب.ظ

سلام وقت بخیر
دوره طلایی کارشناسی خودرو تون رو میشه اقساطی هم پرداخت کرد ؟

علی حسینی
علی حسینی
فوریه 14, 2024 1:11 ب.ظ

سلام
از شهرستان لار میخواستم تو دوره کارشناسی خودروتون شرکت کنم آیا خوابگاه دارین؟

نیما بصیری
نیما بصیری
فوریه 14, 2024 1:13 ب.ظ

سلام
من اگه دوره نقره ای کارشناسی خودرو رو سپری کنم ممکنه که یک هفته بیشتر کار آموزی داشته باشم

محمد ایمانی
محمد ایمانی
فوریه 14, 2024 1:13 ب.ظ

سلام
از گلپایگان میخواستم که تو دوره هاتون شرکت کنم آیا کلاس های تئوری فشرده هم دارین؟

مریم فرهادی
مریم فرهادی
فوریه 14, 2024 1:14 ب.ظ

سلام
وسایل مورد نیاز برای شرکت درو دوره کارشناسی خودرو چیه ؟

رضا احسانی
رضا احسانی
فوریه 15, 2024 7:55 ق.ظ

سلام
باشرکت در دوره vip کارشناس خودرو کامل میتونیم وارد بازار تشخیص زنگ بشیم؟

علی مهدی وند
علی مهدی وند
فوریه 15, 2024 7:56 ق.ظ

با سلام
ایا پشتیبانی دوره های برنزی کارشناسی خودرو نامحدوده ؟

سینا کلاته
سینا کلاته
فوریه 15, 2024 7:58 ق.ظ

سلام من میخواستم از شهرستان شیروان برای دوره نقره کارشناسی خودرو بیام
شرایط خوابگاه و کارورزی چجوریه؟

انصاری
انصاری
فوریه 15, 2024 7:59 ق.ظ

سلام
مدرکی که بعد از دوره برنزی کارشناسی خودرو میدین آیا با مدرک دوره های دیگه فرق داره؟

امینی
امینی
فوریه 15, 2024 8:01 ق.ظ

سلام من از پاکدشت میخواستم برای اموزش کارشناسی خودرو بیام
مکان برگزاری کلاس ها کجاست؟

احمدی فر
احمدی فر
فوریه 15, 2024 8:02 ق.ظ

سلام
من میتونم برای شرکت توی دوره طلایی کارشناسی خودرو هرروز بیام ؟

رضا بحریزاده
رضا بحریزاده
فوریه 21, 2024 5:15 ق.ظ

سلام وقت بخیر گواهی مدرک کارشناسی خودرو مجموعه خودتون چقدر اعتبار داره؟

علی اصغر پور
علی اصغر پور
فوریه 21, 2024 5:16 ق.ظ

سلام من میتونم اوی دوره طلایی کارشناسی خودرو شرکت کنم ولی دوره کارموزی رو بعد از عید بیام؟

اقدامی نسب
اقدامی نسب
فوریه 21, 2024 9:01 ق.ظ

سلام توی دوره های اموزش کارشناسی خودرو تون فنی هم اموزش میدین؟

رضایی
رضایی
فوریه 21, 2024 9:29 ق.ظ

سلام
ببخشید من شهرستان خمین هستم
دوره کارشناسی خودرو نقره ای میخواستم بیام
وضعیت خوابگاه و و تعداد روز های کارموزی چقدره ؟

رزاقی
رزاقی
فوریه 21, 2024 9:31 ق.ظ

درود
میشه فشرده دوره طلایی کارشناسی خودرو رو گذروند؟
من اهل مریوان هستم مسافت دوریه تا تهران

اعتصامی
اعتصامی
فوریه 21, 2024 9:36 ق.ظ

سلام
توی دوره برنزی هم فنی رو اموزش میدین؟
مدرک فنی حرفه ای هم داره دوره برنزی ؟

شیخی
شیخی
فوریه 21, 2024 9:42 ق.ظ

با سلام
پشتیبانی بعد از شرکت در دوره کارشناسی خودرو به چه صورت هست؟

نوروزی
نوروزی
فوریه 21, 2024 9:44 ق.ظ

درود
من اهل دلفان لرستان هستم
رفت و امد دارم به تهران میشه سریعتر مدرک فنی و حرفه ای گرفت؟

احسانی نژاد
احسانی نژاد
فوریه 22, 2024 9:47 ق.ظ

با سلام و احترام
ایا توی مباحث تئوری دوره طلایی با دوره vip تفاوتی داره؟

اقتباسی
اقتباسی
فوریه 22, 2024 9:49 ق.ظ

سلام من اگه بخوام از بیرجند توی دوره طلایی شرکت کنم
هزینه خوابگاه چقدر برام درمیاد؟

افشار پور
افشار پور
فوریه 22, 2024 9:55 ق.ظ

درود و خسته نباشید
دوره های نقره ای اموزش کارشناسی خودرو مدرک معتبر داره؟
و اینکه آیا فنی خودرو رو هم اموزش میدین؟

اقتداری نسب
اقتداری نسب
فوریه 22, 2024 9:58 ق.ظ

سلام من توی دوره طلایی اموزش کارشناس خودرو شرکت کردم
انصافا اقای شاکری کارشون حرف نداره هم مدرک خودشون معتبر هم مدرک فنی و حرفه ای خوبه
تخصصی میتونین کارشتاسی خودرو رو توی این مجموعه یاد بگیرین

راغب
راغب
فوریه 22, 2024 9:59 ق.ظ

سلام من از شهرستان نیشابور میخام توی دوره برنزی شرکت کنم
چقدرطول میکشه راه بیفتم ؟

مدیر سایت
مدیر
فوریه 27, 2024 11:59 ق.ظ
پاسخ به  راغب

بسگی به تلاش خودتون داره

مدیر سایت
مدیر
فوریه 27, 2024 12:02 ب.ظ
پاسخ به  اقتداری نسب

تشکر

مدیرسایت
مدیر
فوریه 27, 2024 12:02 ب.ظ
پاسخ به  افشار پور

بلبه مدرک فنی حرفه ای

مدیر سایت
مدیر
فوریه 27, 2024 12:03 ب.ظ
پاسخ به  احسانی نژاد

بله

عزیزی
عزیزی
مارس 6, 2024 11:28 ق.ظ

سلام من عزیزی هستم
از شرکت در این کلاس اموزش کارشتاسی خودرو راضی بودم چون معتقدم تجربه خیلی مهمه

تهرانی
تهرانی
مارس 6, 2024 11:29 ق.ظ

سلام.
من از تهران در دوره های آموزشی شرکت کردم،بسیار راضی بودم و دراین مدت تجربه زیادی کسب کردم و تشکر میکنم از جناب مهندس مجاهد شاکری

رحیمی
رحیمی
مارس 6, 2024 11:29 ق.ظ

بسیار عالی بود
شرکت کردم در دوره کارشناسی خودرو آزمون دادم و گواهینامه مهارت را گرفتم ودر فنی حرفه ای هم با نمره خوبی قبول شدم ضمنا من دوره ۱۵ روزه را برداشتم و بسیار رازی هستم.ونزدیک به ۲ماه کارورزی بودم درکل همه جوره استاد شاکری بنده را حمایت کرد ممنونم از زحمات ایشان

رحمانی نژاد
رحمانی نژاد
مارس 6, 2024 11:30 ق.ظ

سلام ، من محمد رحمانی نژاد هستم از استان تهران
من در دوره های آموزشی شرکت کردم و دوره ی طلایی رو انتخاب کردم و الان از انتخابم راضی هست
من از استاد شاکری بسیار متشکر هستم که باعث شد من در این زمینه یعنی کارشناسی خودرو تجربه های زیادی رو بدست آوردم
ممنون از استاد شاکری

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط رحمانی نژاد
احسان نیا
احسان نیا
مارس 6, 2024 11:31 ق.ظ

من در دوره های اموزشی کار شناسی کار شرکت کردم
جناب مهندس شاکری هم در کلاس تئوری مطالب رو عالی و دقیق گفتن و هم در کاروزی و به صورت عملی همه چیز رو بازگو کردن

وحید رهایی
وحید رهایی
مارس 6, 2024 11:32 ق.ظ

سلام من در دوری نقره ای کارشناسی خودرو شرکت کردم و ممنونم از آقای شاکری بخاطر آموزش دقیق و حرفه‌ای

صکری زاده
صکری زاده
مارس 6, 2024 11:33 ق.ظ

سلام
من شکری زاده هستم،قبلا در مراکز آموزشی دیگر هم ثبت نام کردم ولی بدون فایده بوده،تا اینکه داخل مرکز کارشناس کار ثبت نام کردم،بسیار فوق العاده بود وهر روز تجربه ی جدیدی کسب میکردم
تشکر میکنم از استاد بزرگوار آقای مجاهد شاکری

محمدی فر
محمدی فر
مارس 6, 2024 11:34 ق.ظ

سلام
من سید علی محمدی فر هستم کارمندم چندجا رفتم برای آموزش دوره معمولا کلاس ها صبح برگذار میشه میخواستم بدونم برای امثال بنده که به این هنر علاقه دارند شما تایم برگذاری کلاس برای بعدازظهرها دارید یا خیر؟
و اینکه مدت آموزش برگذاری کلاس هاتون چند روزه هستش و در خصوص مدرکی که در انتهای دوره به دانشجو داده میشه مدرک معتبر هستش یا نه؟

احمدی
احمدی
مارس 6, 2024 11:35 ق.ظ

علیرضا احمدی از شهرستان خمین
دوره ۱۵ روز طلایی انتخاب کردم
اولش نمیخواستم تو ازمون فنی حرفه ای شرکت کنم اما با اسرار و راهنمایی های اقای شاکری تصمیم گرفتم تو ازمون شرکت کنم چون هم مدرک معتبری خواهم داشت و هم میتونم وام بدون ضامن بگیرم ،به همه دوستانی که میخوان حرفه کارشناسی خودرو یاد بگیرن پیشنهاد میکنم از دوره های ۱۵ روزه ویا vip استاد استفاده کنن پشیمون نمیشن

کریمی
کریمی
مارس 6, 2024 11:59 ق.ظ

باسلام دوره نقره ای کارشناسی خودرو شرکت کردم زیر نظر استاد شاکری
راضی بودم از کارشون
خیلی دلسوزانه و کاربلد هستن ایشون
خیلی ممنون

ابوالفضل
ابوالفضل
مارس 6, 2024 12:01 ب.ظ

با سلام دوره 8 روزه نقره ای کارشناسی خودرو شرکت کردم
واقعا راضی بودم استاد شاکری با تمام وجود جواب سوال هارو می‌دادن. تایم کلاس ها واقعا خوب بود .
امیدوارم همه آموزشگاه ها مانند استاد شاکری دلسوزانه کارو یاد بدن

علی
علی
مارس 6, 2024 12:01 ب.ظ

سلام من دوره طلایی ثبت نام کردم و دوره فوق العاده آموزنده بود. تشکر از حمایت های استاد شاکری در مجموعه کارشناس کار

Roshandel
Roshandel
مارس 7, 2024 7:25 ق.ظ

با سلام و احترام
ایا توی مباحث تئوری دوره نقره ای با دوره vip تفاوتی داره؟

Radan
Radan
مارس 7, 2024 7:27 ق.ظ

آموزش کارشناسی خودرو رو انتخاب کردم که انشا الله بعد از شرکت در دوره کارشناسی خودرو طلایی که مدت یک ماه آموزش کارشناسی خودرو نزد استاد شاکری یکی ازبهترین مربیان حرفه‌ای کشور و سازمان فنی حرفه ی کشور و مدرس جهاد دانشگاهی شریف هستند کاملا از لحاظ آموزش کارشناسی خودرو در آموزشگاه کارشناس کار تمامی تجربه لازم رو پیدا کردم و پس از آزمون و قبولی در یافت مدرک کارشناسی خودرو از آموزشگاه کارشناس کار گرفتم با تشکر از استاد شاکری

Torkadshvan
Torkadshvan
مارس 7, 2024 7:28 ق.ظ

سلام دوره آموزشی کارشناسی خودرو که بگذرونیم مدرک کارشناسی خودرو فنی حرفه ای دریافت میکینم کدوم آموزش کارشناسی خودرو کاملتر و مفیدتره راهنمایی میکنید

Zarin
Zarin
مارس 7, 2024 7:29 ق.ظ

من در دوره کارشناسی خودرو دوره برنزی استفاده کردم تو این مدتی که خدمت استاد شاکری بودم خیلی چیزها یاد گرفتم ،استاد واقعا دلسوزانه تدریس میکنن جوری که در کمترین زمان ممکن کلی اطلاعات و تجربه کسب میکنید ، پیشنهاد میکنم در دوره های استاد شرکت کنید حتما نتیجه میگیرید با تسکر از کارشناس کار پایتخت

حسنی
حسنی
مارس 7, 2024 7:30 ق.ظ

سلام من اهل شهرستان سی سخت هستم
شرایط خوابگاه و تعداد روز های دوره برنزی رو بگید
نمیخوام مدت زیادی بمونم

آخرین ویرایش 1 ماه قبل توسط حسنی
ناصر محموی
مارس 30, 2024 1:01 ب.ظ

سلام من اهل خوزستان هستم توی سایت با اموزشگاه کارشناسی خودرو اشنا شدم و برای دوره کارشناسی خودرو اومدم تهران با استاد شاکری عزیز ک بسیار با اخلاق و بامرام بودند و هم چنین خیلی حرفه ای به من که هیچی از کارشناسی خودرو بلد نبودم رو طوری یاد دادند ک اومدم شهر خودمون یک مغازه زدم استاد خیلی خوب به من یاد دادند هم چنین مدرک کارشناسی خودرو روهم فنی حرفه ای دادند و من از شغل کارشناسی خودرو رو ک با استاد شاکری اموزش دادند خیلی راضی هستم و یک عمر مدیون شون هستم به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میکنم ک اگه میخواید یک کارشناس حرفه ای بشید حتما بهتون میگم بیاید پیش استاد شاکری عزیز با تشکر فراوان

اعتمادی فر
اعتمادی فر
آوریل 24, 2024 6:31 ق.ظ

با سلام موزش کارشناسی خودرو رو انتخاب کردم که انشا الله بعد از شرکت در دوره کارشناسی خودرو VIP که مدت یک ماه آموزش کارشناسی خودرو نزد استاد شاکری یکی ازبهترین مربیان حرفه‌ای کشور و سازمان فنی حرفه ی کشور و مدرس جهاد دانشگاهی شریف هستند کاملا از لحاظ آموزش کارشناسی خودرو در آموزشگاه کارشناس کار تمامی تجربه لازم رو پیدا کردم و پس از آزمون و قبولی در یافت مدرک کارشناسی خودرو از آموزشگاه کارشناس کار گرفتم با تشکر از استاد شاکری و آموزشگاه کارشناس کار پایتخت

،roham fekri
،roham fekri
آوریل 24, 2024 6:33 ق.ظ

مجموعه بسیار حرفه ای و درجه یک از لحاظ آموزش و پیگیری مراحل گرفتن مدرک فنی حرفه ای هستن
در ضمن دوره آموزشی بنده ۷ روزه بود و آموزش کافی رو دریافت نمودم
مننون از استاد شاکری و اموزش کارشناس کار پایتخت

احمدی نیا
احمدی نیا
آوریل 24, 2024 6:34 ق.ظ

S
سلام من دوره برنزی رو شرکت کردم
کاقعا نسبت به قیمت دوره خیلی چیزای بیشتری یاد گرفتم و واقعا با این حرفه اشنا شدم
ممنون از کارشناسی کار پایتخت

محسن
محسن
آوریل 24, 2024 6:35 ق.ظ

با سلام من از شهرستان امل میخواستم توی دوره نقره ای کارشناسی خودرو شرکت کنم ایا خوابگاه میتونم بگیرم؟

استادزاده
استادزاده
آوریل 24, 2024 6:36 ق.ظ

سلام
مدت زمان دوره طلایی رو نمیتونین فشرده تر کنید
من از زاهدان هستم نمیتونم خیلی تهران بمونم

رستمی پور
رستمی پور
آوریل 24, 2024 6:37 ق.ظ

باسلام من دوره نقره ای رو نزد اقای شاکری گذرونم
حتما به بقیه هم پیشنهاد میکنم مهارت بسیار کاربردی و پولسازی هست
تشکر از مجموعه کارشناسی کار پایتخت

Arash
Arash
آوریل 24, 2024 6:38 ق.ظ

سلام قیمت دوره طلایی تون کی تخفیف میخوره من با شمای توی اینستاگرام اشنا شدم
ممنون از شما که انقدر حرفه ای هستین

Hoseun
Hoseun
آوریل 24, 2024 6:38 ق.ظ

درود شما فنی خودرو رو به صورت کامل اموزش میدین؟
کدوم دوره برای یادگیری فنی خودرو بهتره ؟

ایلیا
ایلیا
آوریل 24, 2024 6:39 ق.ظ

سلام وقت بخیر
من میخواستم توی دوره های کا شناسی خود و شرکت کنم
میشه دوره طلایی رو خرید و کاراموزی رو بیشتر اومد؟

رحیم مشایی فر
رحیم مشایی فر
آوریل 24, 2024 6:41 ق.ظ

برای شرکت در دوره اموزشی کاشناسی خودرو مدرک دیپلم نیازه ؟
ممنون از پاسخگوییتون