مقالات

تشخیص رنگ خودرو فوری همین الان با کارشناس سیار

آموزش-کارشناسی-خورو-پایتخت

تشخیص رنگ خودرو

تشخیص-رنگ-خودرو

 تشخیص رنگ خودرو آیا تا به حال فکر کرده‌اید که پشت ظاهر خنثی یک خودرو، دنیایی از رنگ‌های پنهان وجود دارد؟ اگر از جمال و زیبایی خودروها لذت می‌برید، حتماً با اهمیت تشخیص رنگ در این ماشین‌ها آشنایی دارید. هنگامی که شما به دنبال یک خودروی جدید هستید، جزئیاتی مانند کارشناسی رنگ خودرو می‌تواند تصمیم‌گیری شما را تحت تأثیر قرار دهد. با ما در این سفری به دنیایی از رنگ‌های پنهان بپیوندید و به توانایی کارشناسان تشخیص رنگ در شناسایی واقعیت‌های مخفی زیر رنگ‌های خودروی شگفت‌انگیز پی ببرید. همراه ما باشید تا در این مسیر جذاب و هیجان‌انگیز، رازهایی را کشف کنید که شاید تا به حال در ذهن شما نبوده است.

 کارشناس تشخیص رنگ خودرو می‌تواند رازهای زیادی درباره تاریخ و وضعیت فنی خودرو را فاش کند. از انتخاب رنگ روشن و جذاب برای جلب توجه گرفته تا اطمینان از مطابقت رنگ خودرو با مشخصات فنی آن، تشخیص رنگ به یک مرحله حیاتی در فرآیند خرید و فروش خودرو تبدیل شده است. با دقت به کارشناسی رنگ خودرو، می‌توانید از اطمینان حاصل شده در مورد رنگ اصلی و وضعیت خودرو لذت ببرید. اینجاست که کارشناسان تشخیص رنگ وارد عمل می‌شوند، با استفاده از دانش و تجربه‌ی فنی خود، آن‌ها به شما اطمینان می‌دهند که هر نوک و کرانه‌ی رنگ خودرو به طور دقیق تشخیص داده شده است.

کارشناس تشخیص رنگ

تشخیص-رنگ-خودرو

 کارشناس تشخیص رنگ  اگر به دنبال یک تجربه فراتر از آنچه به نظر می‌رسد هستید، ما در اینجا هستیم تا شما را به دنیای پنهان رنگ‌های خودروها ببریم. کارشناس تشخیص رنگ، فردی است که با دانش فنی و تجربه عمیق، می‌تواند نقشه‌های مخفی زیر سطح رنگ‌ها را برای شما روشن کند. از کارشناسی رنگ ماشین تا کارشناس رنگ خودرو، این کارشناسان  ماهر با دقت و حرفه‌ای شمارا  در مسیر تشخیص رنگ‌ها خودرو ها هدایت می‌کنند.

با ما در کارشناس کار پایتخت همراه باشید  تا از خرید و معامله خودرو خود بهترین منفعت را ببرید مرکز تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار با بهره مندی از تجهیزات پیشرفت از جمله : دیاگ خودرو ، تستر آهنربایی ، دستگاه ضخامت سنج دیجیتال به بررسی و عیب یابی خودرو مورد معامله میپردازد.  کارشناس رنگ کارشناس کار تمام نواقص خودرو را به خریدار گوش زد مینماید تا خریدار و یا فروشنده در معامله دچار ضرر و زیان نشوند. ،  عمیق کارشناسی رنگ ماشین صفر کیلو مت را نیز هرگز فراموش ننمایید.  کارشناس رنگ خودرو در تشخیص رنگ‌ خودرو به شما کمک مینماید تا از معامله مورد نظر لذت ببرید. از  تجربه منحصر به فرد لذت ببرید.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو

کارشناسی-رنگ-و-بدنه-خودرو

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو، نه تنها یک فرایند زمان‌بر و پیچیده است، بلکه یک فرصت بسار مهم برای معامله قبل از خرید و فروش خودرومیباشد. که حتما باید جدی گرفته شود . این نگاهی عمیق به آنچه که خودروی مورد نظر خریدار و یا فروشنه میباشد  را تشکیل می‌دهد، است. از کارشناسی رنگ تا تشخیص رنگ، همه جزئیات اهمیت دارد.

از لحظه‌ای که خودرو از خط تولید خارج شده و در معرض عوامل جوی و رانندگی قرار گرفته است، رنگ و بدنه آن به تدریج تحت فشار و تاثیرات مختلف قرار می‌گیرند. اما، کارشناسی رنگ با دقت و حرفه‌ایترین روش‌ها، رنگ و جلوه اصلی خودرو را به دور از هرگونه ناهنجاری و خطا حفظ می‌کند. این فرآیند، بیش از یک فعل صرفاً زیبایی‌بخش است؛ بلکه به ایمنی و ارزش خودرو نیز می‌افزاید.

حتما به خاطر داشته باشید که کارشناسی رنگ و بدنه خودرو در هر زمان و مکانی نیاز به کارشناس متخصص دارد مرکز کارشناسی رنگ پایتخت  با کارشناسی رنگ و بدنه خودرو   راهنمایی جامعی را برای انتخاب بهترین خدمات در این حوزه را در اختیار شما قرار میدهد. اگر می‌خواهید خودروی مورد معامله خود را از هر جهت بیشتر بشناسید و امنیت و سلامت فنی  آن را تضمین کنید، همراه ما باشید.

مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو

تشخیص_ رنگ_ خودرو
تشخیص_ رنگ_ خودرو

 مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو آیا شما همیشه به دنبال راهی هستید تا  در زمان معامله خرید و فروش خودرو دچار ضرر وزیان نشوید؟ آیا به دنبال مرکزی هستید که با دقت و حرفه‌ای، کارشناسی رنگ و بدنه خودرو را انجام دهد؟ در اینجاست که مرکز تشخیص رنگ به کمک شما می‌آید. از کارشناسی رنگ و بدنه گرفته تا تشخیص رنگ خودرو، ما با بهترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا، خودروی شما را به به صورت کامل کارشنتاسی می نمایم. 

در مرکز تشخیص رنگ، ما به اهمیت هر جزئیاتی که ممکن است به نظر بیاید، پایبند هستیم. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، تیم ما به دقت هرچه تمام‌تر رنگ و بدنه خودرو را بررسی می‌کند تا هر نقطه از خودرو در بهترین شکل ممکن کارشناسی شود. اگر می‌خواهید خودروی خود را به دستان حرفه‌ای‌ترین کارشناسان بسپارید، با ما تماس بگیرید و اقدام نمایید. 

همچنین، ما در مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو به خوبی آگاهی داریم که زیبایی خودرو شما فقط یک جنبه از معادله است. ایمنی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. با استفاده از تجهیزات مدرن و دانش فنی عمیق، ما به طور دقیق تراکم و عمق رنگ را بررسی می‌کنیم تا هرگونه خطا را به سرعت شناسایی کنیم و اصلاحات لازم را انجام دهیم.

شما نیز می‌توانید به دوام رنگ و بدنه خودروتان اطمینان حاصل کنید و با آرامش بیشتری در جاده‌ها حرکت کنید. با اقدام و تماس با ما، این امکان را برای خود فراهم کنید. ما در انتظار شما هستیم تا به هیچ گاه در خرید و فروش خودرو اسیر دست دلالان خودرو نشوید. 

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

کارشناسی- رنگ _خودرو_در_تهران
کارشناسی- رنگ _خودرو_در_تهران

آیا به دنبال کارشناسی حرفه‌ای برای رنگ خودرو در تهران هستید؟ آیا می‌خواهید جلوه‌ای بی‌نظیر برای خودروی خود به وجود آورید؟ در اینجاست که کارشناس تشخیص رنگ خودرو با شما همراه می‌شود. از کارشناسی رنگ خودرو گرفته تا تشخیص رنگ خودرو، ما با بهترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات پیشرفته، خودروی شما را آنالیز و بررسی کامل هم از نظر فنی و هم رنگ و بدنه  مینماییم کارشناسان متخصص  و کارآزموده ما با بهره‌گیری از دانش فنی عالی و تجربه بی‌نظیر، به دقت بیشتر رنگ و بدنه خودرو را بررسی می‌کنند تا هر گوشه‌ای از آن در بهترین شکل ممکن کارشناسی شود. اگر می‌خواهید خودرویتان به دستان حرفه‌ای‌ترین کارشناس تشخیص رنگ خودرو در تهران بسپارید، با ما تماس بگیرید و اقدام کنید. با ما همراه شوید تا به رویای داشتن خودرویی با جلوه‌ای بی‌نظیر برسید.

از جلوه‌هایی که خودروی شما می‌تواند بهره‌مند شود، تا تعمیراتی که نیاز به آن دارد، ما در تهران آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستیم. با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و دانش عمیق، ما اطمینان می‌دهیم که هر نیازی که به خودرویتان دارید، با دقت و حرفه‌ایترین روش‌ها برطرف خواهد شد. با توجه به اهمیتی که خودرو برای شما دارد، انتخاب مرکزتشخیص رنگ خودرو  قابل اعتماد برای کارشناسی رنگ خودرو بسیار حیاتی است.

شما نیز می‌توانید با انتخاب مرکز ما، از تخصص و حرفه‌ای بودن تیم ما اطمینان حاصل کنید و به خودرویی با جلوه و ایمنی بی‌نظیر دست یابید. با تماس با ما، قدم اول را برای بهبود و به روزرسانی خودرویتان برداشته و به راحتی و اطمینان بهتری در جاده‌ها حرکت کنید. منتظر شنیدن صدای شما هستیم تا به شما در بهترین شکل ممکن کمک کنیم.

کارشناس رنگ سیار

کارشناس-رنگ سیار
کارشناس-رنگ سیار

آیا شما همیشه به دنبال راهی هستید تا قبل از خریدخودرو در برابر آسیب‌های   زمان معامله خرید و یا فروش خودو دچار ضرر وزیان نشوید؟ آیا به دنبال تکنولوژی‌های نوینی هستید که به شما کمک کنند به طور کامل به کارشناسی رنگ خودرو مودرد نظر خودتان بپردازید؟ در این صورت، کارشناس رنگ سیار را بشناسید.

تخصص و دانش عمیق کارشناس رنگ سیار به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی از کارشناسی  بی‌نظیر خودروی خود لذت ببرید. از کارشناسی رنگ گرفته تا تشخیص رنگ خودرو، هر جزئیاتی توسط متخصص‌های ما با دقت و حرفه ای بررسی می‌شود. به‌روزترین تکنولوژی‌های موجود به ما این امکان را می‌دهد که  کارشناسی رنگ و بدنه خودرو شما را به طور کامل انجام دهیم.  

حالا که با این معرفی آشنا شدید، بهترین زمان برای اقدام است. با تماس با ما، از تجربه حرفه‌ای کارشناس رنگ سیار بهره‌مند شوید و به خودرویی با جلوه و زیبایی بی‌نظیر دست پیدا کنید

همچنین، خدمات کارشناس رنگ سیار به شما این اطمینان را می‌دهد که حتی در مکان‌های مختلف و در هر زمانی، می‌توانید از بهترین خدمات بهره‌مند شوید. با استفاده از تجهیزات قدرتمند و فناوری‌های پیشرفته، کارشناسان ما می‌توانند به طور دقیق و حرفه‌ای رنگ و جلوه خودروی شما را بررسی کنند و به آن ارزش افزوده بدهند.

آیا شما همچنان به دنبال راهی برای بهبود زیبایی و ایمنی خودروی خود هستید؟ اگر بله، حالا زمان مناسبی است تا به عمل بپردازید. تماس با ما را بگیرید و بهترین کارشناس رنگ سیار را برای خودتان انتخاب کنید. اقدام کنید و تجربه‌ای جدید از رانندگی با خودرویی با جلوه بی‌نظیر را تجربه کنید.

تشخیص رنگ خودرو در محل

تشخیص-رنگ-خودرو-در-محل

 تشخیص رنگ خودرو در محل آیا شما همیشه به دنبال راهی هستید تا به سادگی و با کمترین زمان ممکن، رنگ و بدنه خودرویتان را مورد بررسی و بازسازی کنید؟ آیا می‌خواهید از تجربه حرفه‌ای و تخصصی کارشناس رنگ خودرو در تهران بهره‌مند شوید؟ اگر بله، تشخیص رنگ خودرو در محل با کمک کارشناس رنگ سیار تهران به شما این امکان را می‌دهد.

با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش فنی عالی، کارشناسان ما می‌توانند به سرعت و با دقت تمامی جزئیات رنگ و بدنه خودروی شما را بررسی کرده و هرگونه نقص یا آسیب را تشخیص دهند. این روش نوین، به شما این امکان را می‌دهد که به جای رفتن به مراکز تشخیص رنگ خودرو، تمامی خدمات مورد نیاز خودروی خود را در محل انجام دهید و از صرفه‌جویی در زمان و هزینه بهره‌مند شوید.

اگر می‌خواهید از بهترین خدمات تشخیص رنگ خودرو در تهران بهره‌مند شوید، اقدام کنید و با ما تماس بگیرید. به راحتی و با اطمینان از خدمات حرفه‌ای و کارشناسان ما بهترین تجربه را برای خودتان فراهم کنید.

همچنین، با تشخیص رنگ خودرو در محل، شما می‌توانید از این خدمات حتی در مکان‌های مختلف و در هر زمانی بهره‌مند شوید، بدون اینکه نیازی به حمل و نقل خودرو داشته باشید. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و تجهیزات حرفه‌ای، کارشناسان ما می‌توانند به سرعت و با دقت رنگ و بدنه خودروی شما را مورد ارزیابی و تشخیص قرار دهند.

با انتخاب خدمات تشخیص رنگ در محل، شما می‌توانید به راحتی به جلوه اصلی و زیبایی خودروی خود بازگردید و از رانندگی با اطمینان بیشتری لذت ببرید. حالا زمان مناسبی است تا اقدام کنید و با تماس با ما، از بهترین خدمات و تجربه حرفه‌ای کارشناسان ما بهره‌مند شوید. به راحتی و با اطمینان از امکانات به‌روز و کیفیت بالای خدمات ما، به خودرویی با جلوه و استایل بی‌نظیر دست یابید.

تشخیص رنگ ماشین خارجی

تشخیص-رنگ-ماشین-خارجی

 تشخیص رنگ ماشین خارجی آیا شما همیشه به دنبال راهی سریع و موثر برای تشخیص و بازیابی رنگ اصلی ماشین خارجی خود هستید؟ آیا به دنبال مرکزی هستید که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و دانش فنی عالی، به شما کمک کند تا به سرعت و با دقت رنگ ماشین خود را بازیابی کنید؟ اگر بله، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

با بهره‌گیری از مرکز تشخیص رنگ ما، شما می‌توانید به طور سریع و موثر به تشخیص رنگ ماشین خود بپردازید. کارشناسان ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش فنی عالی، به سرعت و با دقت رنگ اصلی ماشین خارجی شما را بازیابی می‌کنند. این روش نوین و موثر، به شما این امکان را می‌دهد که بازیابی جلوه اصلی ماشین خود را به راحتی و بدون هیچ تاخیری انجام دهید.

اگر می‌خواهید به سرعت و به طور مطمئن به تشخیص رنگ ماشین خارجی خود بپردازید، اقدام کنید و با ما تماس بگیرید. به‌راحتی و با اطمینان از تجربه حرفه‌ای و کیفیت بالای خدمات ما، به بازیابی جلوه اصلی ماشین خود دست یابید.

از جنبه‌هایی که می‌توانید از تشخیص رنگ ماشین خارجی بهره‌مند شوید، تا اهمیتی که این خدمات برای حفظ استایل و ارزش ماشین شما دارد، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. با انتخاب خدمات ما، شما می‌توانید به راحتی و با اطمینان از جلوه اصلی و زیبایی ماشین خود لذت ببرید و از آن بهترین استفاده را ببرید.

حالا زمان مناسبی است تا اقدام کنید و با ما تماس بگیرید. با تماس با ما، شروعی موثر به بازیابی جلوه اصلی ماشین خود داشته باشید و از تجربه حرفه‌ای و کیفیت بالای خدمات ما بهره‌مند شوید. به‌راحتی و با اطمینان از امکانات به‌روز و تخصص کارشناسان ما، به ماشینی با جلوه بی‌نظیر دست یابید.

اتاق تشخیص رنگ

تشخیص-رنگ-خودرو-در-اتاق-تشخیص-رنگ

  آیا می‌دانید که تشخیص رنگ خودرو چگونه از اهمیت بالایی برخوردار است؟ اتاق کارشناسی رنگ خودرو به عنوان یک فضای تخصصی، ابزارها و تکنولوژی‌هایی را فراهم می‌کند که به شما امکان می‌دهد تا به جزئیات دقیق و تخصصی  به کارشناسی رنگ خودرو مورد معامله بپردازید. 

کارشناس کار پایتخت با بهره مندی از اتاق تشخ رنگ و همچنین با پرسنل آموزش دیده و با تجربه  در زمینه تشخیص رنگ خودر های داخلی و خارجی  و همچنین کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو در محل مورد نظر مشتریان خود توانسته دست افراد دلاد در زمینه خرید و فروش خودرو های را تا حد زیادی کوتاه نماید .شما هم  هر زمان قصد خرید و یا فروش خودرو را داشتید حتما از خدمات تشخیص رنگ خودرو در اتاق کارشناسی رنگ خودرو کارشناس کار استفاده نمایید. 

 اتاق کارشناسی رنگ خودرو با استفاده از تجهیزاتی نظیر اسکنرهای رنگ، نمونه‌هایی از رنگ‌ها و سایر ابزارهای تشخیصی، به شما این امکان را می‌دهد تا رنگ دلخواه خود را با دقت بالا انتخاب کنید. این فناوری نه تنها به طراحی و زیبایی خودرو کمک می‌کند بلکه از لحاظ فنی نیز اهمیت زیادی دارد. با بهره گیری از اتاق کارشناسی رنگ خودرو، شما به عنوان یک علاقمند به خودروها، می‌توانید به طور تخصصی و دقیق، رنگ خودروی خود را انتخاب کنید و از جزئیات فنی و زیبایی آن لذت ببرید. این فضای تخصصی به شما امکان می‌دهد تا به صورت کاملاً شخصی و با دقت بیشتر، تصمیماتی مهم درباره رنگ خودروتان بگیرید.

 برای استفاده از تجربه  و تخصص کارشناس خودرو قبل از معامله خرید و فروش  به مرکز تشخیص رنگ خودرو مراجعه نمایید. و از خدمات  اتاق کارشناسی رنگ خودرو بهره مند شوید.  با استفاده از این فضای تخصصی، به میتوانید به صورت دقیق از  جزئیات فنی و  رنگ شدگی خودرو مطلع شوید.  

کارشناس تشخیص رنگ :

تشخیص-رنگ-خودرو

کارشناس تشخیص رنگ فردی است که با رنگ و نحوه تشخیص آن آشنایی دارد. این افراد در صنایع مختلف مانند چاپ، نساجی، صنعت خودرو و … مشغول به کار هستند.

وظایف کارشناس تشخیص رنگ عبارتند از :

 • تشخیص دقیق رنگ‌ها
 • مقایسه رنگ‌ها با یکدیگر
 • ایجاد رنگ‌های جدید
 • کنترل کیفیت رنگ

تشخیص رنگ سیار

راه حلی آسان برای خرید خودرو

تشخیص رنگ سیار، خدماتی است که توسط کارشناسان متخصص در مرکز تشخیص رنگ خودرو انجام می‌شود. این خدمات به شما کمک می‌کند تا از سلامت رنگ خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

در تشخیص رنگ سیار، کارشناس تشخیص رنگ از دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوصی برای تشخیص رنگ خودرو استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها می‌توانند به‌طور دقیق رنگ خودرو را تشخیص دهند و در صورت وجود هرگونه رنگ‌آمیزی غیرفابریک، آن را شناسایی کنند.

مزایای تشخیص رنگ سیار:

 • سرعت و سهولت: تشخیص رنگ سیار در محل خودرو شما انجام می‌شود و نیازی به حمل خودرو به مراکز کارشناسی نیست. کارشناس رنگ خودرو با حضور در محل خرید خودرو تشخیص رنگ را برای شما آسان می نماید.
 • دقت: دستگاه‌های تشخیص رنگ سیار بسیار دقیق هستند و می‌توانند رنگ خودرو را به‌طور دقیق تشخیص دهند.
 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه: تشخیص رنگ سیار در محل خودرو شما به وسیله کارشناس رنگ خودرو  انجام می‌شود و نیازی به حمل خودرو به مرکز تشخیص رنگ خودرو نیست.

تشخیص رنگ سیار برای افرادی که قصد خرید خودرو دارند، بسیار مهم است. با استفاده از خدمات کارشناس رنگ خودرو  می‌توانید از سلامت رنگ خودرو ی مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید و از خرید خودرویی با رنگ‌آمیزی غیرفابریک جلوگیری کنید

علائم تشخیص رنگ‌ غیرفابریک خودرو :

علائم تشخیص رنگ‌ آمیزی غیرفابریک خودرو عبارتند از:

علائم-تشخیص-رنگ-غیر-فابریک-خودرو
علائم-تشخیص-رنگ-غیر-فابریک-خودرو
 • تفاوت رنگ در قسمت‌های مختلف خودرو
 • وجود خطوط و ناهمواری‌های روی رنگ خودرو
 • وجود حباب‌های هوا در رنگ خودرو
 • تشخیص رنگ خودرو به وسیله کارشناس رنگ خودرو

اگر هنگام خرید خودرو، هر یک از این علائم را مشاهده کردید، باید از سلامت رنگ خودرو اطمینان حاصل کنید.

چگونه از تشخیص رنگ سیار استفاده کنیم ؟

برای استفاده از تشخیص رنگ سیار، می‌توانید با مرکز تشخیص رنگ خودرو تماس بگیرید و درخواست خدمات تشخیص رنگ سیار یا کارشناس رنگ خودرو را ثبت کنید. کارشناسان این مراکز در زمان و مکانی که شما تعیین می‌کنید، به خودرو شما مراجعه می‌کنند و خدمات تشخیص رنگ را انجام می‌دهند

قیمت اتاق تشخیص رنگ خودرو :

قیمت-اتاق-تشخیص-رنگ-خودرو

اتاق تشخیص رنگ خودرو، محیطی ایزوله است که برای تشخیص رنگ خودروها و شناسایی رنگ‌آمیزی غیرفابریک استفاده می‌شود. این اتاق دارای تجهیزات و امکاناتی است که به کارشناس تشخیص رنگ خودرو کمک می‌کند تا رنگ خودرو را به‌طور دقیق تشخیص دهد.

این اتاق با ایجاد یک محیط کنترل شده، امکان ارائه تشخیص دقیق رنگ خودروها را فراهم می‌کند. تجهیزات مختلفی از جمله نورهای خاص، دوربین‌های با وضوح بالا و نرم‌افزارهای پیشرفته در این اتاق استفاده می‌شوند تا کارشناس تشخیص رنگ به صورت دقیق و صحیح رنگ خودروها را تشخیص دهند. این فناوری به مشتریان اطمینان می‌دهد که رنگ خودرویی که قصد خرید آن را دارند، با مشخصات اعلام شده تطابق دارد و هیچ تغییرات یا رنگ‌آمیزی غیرمجازی انجام نشده است. کارشناس کار با بهره منده از اتاق تشخیص رنگ به صورت کامل خودرو مورد معامله را کارشناسی نموده و در انتها  برگه کارشناسی خودرو زیر نظ اتحادیه را به مشتریان خود ارائه میدهد. 

اجزای اصلی اتاق تشخیص رنگ خودرو عبارتند از:

اتاق-تشخیص-رنگ-خودرو
 • نورپردازی مناسب: نورپردازی مناسب در اتاق تشخیص رنگ خودرو بسیار مهم است. نورپردازی باید به گونه‌ای باشد که کارشناس تشخیص رنگ بتواند رنگ خودرو را به‌طور دقیق مشاهده کند.
 • تجهیزات تشخیص رنگ: در اتاق تشخیص رنگ خودرو از تجهیزات مختلفی برای تشخیص رنگ خودرو استفاده می‌شود. این تجهیزات عبارتند از:
  • دستگاه اسپکتروفتومتر: این دستگاه با اندازه‌گیری مقدار نور بازتاب‌شده از سطح خودرو، می‌تواند رنگ خودرو را به‌طور دقیق تشخیص دهد.
  • دستگاه آنالیزگر رنگ: این دستگاه با مقایسه رنگ خودرو با رنگ‌های استاندارد، می‌تواند وجود هرگونه رنگ‌آمیزی غیرفابریک را شناسایی کند.
  • دستگاه میکروسکوپ: این دستگاه برای بررسی دقیق سطح رنگ خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اتاق تشخیص رنگ خودرو برای مرکز کارشناسی خودرو، بسیار مهم است. این اتاق به کارشناسان کمک می‌کند تا رنگ خودرو را به‌طور دقیق تشخیص دهند و از خرید خودرویی با رنگ‌آمیزی غیرفابریک جلوگیری کنند

مزایا استفاده از اتاق تشخیص رنگ خودرو :

استفاده از اتاق تشخیص رنگ خودرو مزایای زیادی دارد که عبارتند از:

 • دقت بالا: اتاق تشخیص رنگ خودرو دارای تجهیزاتی است که می‌توانند رنگ خودرو را به‌طور دقیق تشخیص دهند.
 • سرعت بالا: فرآیند تشخیص رنگ در اتاق تشخیص رنگ خودرو سریعتر از روش‌های سنتی است.
 • صرفه‌جویی در هزینه: استفاده از اتاق تشخیص رنگ خودرو می‌تواند منجر به صرفه‌جویی در هزینه‌های کارشناسی شود.

تشخیص رنگ سیار تهران سریع و دقیق

  تشخیص رنگ خودرو سیار تهران رنگ خودرو نقش مهمی در زیبایی و ارزش آن دارد. همچنین، رنگ بدنه خودرو از آن در برابر عوامل محیطی مانند نور خورشید، باران و برف محافظت می‌کند. بنابراین، وجود هرگونه آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک در بدنه خودرو، می‌تواند بر سلامت و ارزش آن تأثیر منفی بگذارد.

تشخیص رنگ خودرو کار تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. کارشناسان رنگ خودرو با استفاده از تجهیزات و روش‌های خاصی، می‌توانند وجود هرگونه آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک در بدنه خودرو را تشخیص دهند.

تشخیص رنگ سیار تهران یکی از خدماتی است که توسط   مرکز کارشناسی خودرو ارائه می‌شود. این خدمات امکان تشخیص رنگ خودرو را در محل و بدون نیاز به انتقال خودرو به مرکز کارشناسی تشخیص رنگ خودرو  فراهم می‌کند.

مزایا و معایب تشخیص رنگ سیار تهران:

مزایا:

 • سهولت و سرعت: تشخیص رنگ سیار تهران امکان تشخیص رنگ خودرو را در محل و بدون نیاز به انتقال خودرو به مراکز کارشناسی فراهم می‌کند. این امر باعث سهولت و سرعت در انجام کار می‌شود.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: تشخیص رنگ سیار تهران می‌تواند زمان و هزینه‌های مربوط به انتقال خودرو به مرکز تشخیص رنگ خودرو را کاهش دهد.
 • دسترسی آسان: تشخیص رنگ سیار تهران امکان دسترسی آسان به خدمات تشخیص رنگ خودرو را برای افراد فراهم می‌کند.

معایب:

 • دقت کمتر: تشخیص رنگ سیار تهران ممکن است دقت کمتری نسبت به تشخیص رنگ در مرکز کارشناسی تشخیص رنگ خودرو داشته باشد.

عوامل موثر در قیمت تشخیص رنگ سیار تهران:

 • نوع خودرو: قیمت تشخیص رنگ سیار تهران با توجه به نوع خودرو متفاوت است.
 • سال تولید خودرو: قیمت تشخیص رنگ سیار تهران با توجه به سال تولید خودرو متفاوت است.
 • میزان آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک: قیمت تشخیص رنگ سیار تهران با توجه به میزان آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک متفاوت است.

چگونه تشخیص رنگ سیار تهران را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین مرکز تشخیص رنگ سیار تهران، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه مرکز کارشناسی: قبل از انتخاب مرکز تشخیص رنگ سیار ، حتماً از سابقه و تجربه آن اطمینان حاصل کنید.
 • تجهیزات و امکانات مرکز کارشناسی: مرکز کارشناسی باید از تجهیزات و امکانات کافی برای تشخیص رنگ خودرو برخوردار باشد.
 • قیمت خدمات: قیمت خدمات تشخیص رنگ سیار در مراکز مختلف متفاوت است. بنابراین، قبل از انتخاب مرکز، قیمت خدمات آن را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

کارشناس رنگ ماشین

ضرورت وجود کارشناس رنگ ماشین

وجود کارشناس رنگ ماشین برای خریداران خودرو به دلایل زیر ضروری است:

 • اطمینان از سلامت رنگ بدنه خودرو: کارشناس رنگ ماشین می‌تواند با استفاده از تجهیزات و روش‌های تخصصی، وجود هرگونه آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک در بدنه خودرو را تشخیص دهد. این امر به خریداران خودرو کمک می‌کند تا از سلامت رنگ بدنه خودرو و ارزش آن اطمینان حاصل کنند.
 • جلوگیری از خرید خودروی آسیب‌دیده یا تصادفی: اگر خودرویی دچار آسیب یا تصادف شده باشد، ممکن است نیاز به رنگ‌آمیزی داشته باشد. در این صورت، تشخیص رنگ‌آمیزی غیرفابریک توسط کارشناس رنگ ماشین ضروری است.
 • افزایش قیمت خودرو: خودرویی که رنگ بدنه آن سالم و بدون آسیب باشد، ارزش بیشتری نسبت به خودرویی که رنگ بدنه آن آسیب‌دیده یا رنگ‌آمیزی شده است، دارد. بنابراین، تشخیص رنگ بدنه خودرو قبل از خرید، می‌تواند به افزایش قیمت خودرو کمک کند.

نکات مهم انتخاب کارشناس رنگ ماشین

برای انتخاب بهترین کارشناس رنگ ماشین، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه کارشناس: قبل از انتخاب کارشناس رنگ ماشین ، حتماً از سابقه و تجربه آن اطمینان حاصل کنید. کارشناس رنگ ماشین باید از تجربه و دانش کافی برای تشخیص رنگ خودرو برخوردار باشد.
 • تجهیزات و امکانات کارشناس: کارشناس رنگ ماشین باید از تجهیزات و امکانات کافی برای تشخیص رنگ خودرو برخوردار باشد.
 • قیمت خدمات کارشناس: قیمت خدمات تشخیص رنگ خودرو در مراکز مختلف متفاوت است. بنابراین، قبل از انتخاب کارشناس، قیمت خدمات آن را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

جمع‌بندی

تشخیص رنگ خودرو کار تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. بنابراین، برای اطمینان از سلامت رنگ بدنه خودرو و جلوگیری از خرید خودروی آسیب‌دیده یا تصادفی، بهتر است از خدمات کارشناس رنگ ماشین استفاده کنند

کارشناسی رنگ خودرو

روش‌های تشخیص رنگ خودرو

کارشناسی رنگ خودرو برای تشخیص رنگ خودرو از روش‌های مختلفی استفاده می‌کنند. برخی از این روش‌ها عبارت‌اند از:

 • روش چشمی: در این روش، کارشناسی رنگ خودرو با استفاده از چشمان خود، به دنبال علائمی مانند اختلاف رنگ، اختلاف بافت، وجود خطوط یا موج‌های روی بدنه و غیره می‌گردد.
 • روش لمسی: در این روش، کارشناسی رنگ خودرو  ، کارشناس خودرو با لمس بدنه خودرو، به دنبال علائمی مانند تفاوت در ضخامت رنگ، وجود ناهمواری و غیره می‌گردد.
 • روش ابزاری: در این روش، کارشناسی رنگ خودرو از ابزارهای خاصی مانند ضخامت‌سنج رنگ، دستگاه تشخیص رنگ UV و غیره استفاده میشود.

مزایا و معایب کارشناسی رنگ خودرو

مزایا:

 • اطمینان از سلامت رنگ بدنه خودرو: کارشناسی رنگ خودرو می‌تواند با استفاده از تجهیزات و روش‌های تخصصی، وجود هرگونه آسیب یا رنگ‌آمیزی غیرفابریک در بدنه خودرو را تشخیص دهد. این امر به خریداران خودرو کمک می‌کند تا از سلامت رنگ بدنه خودرو و ارزش آن اطمینان حاصل کنند.
 • جلوگیری از خرید خودروی آسیب‌دیده یا تصادفی: اگر خودرویی دچار آسیب یا تصادف شده باشد، ممکن است نیاز به رنگ‌آمیزی داشته باشد. در این صورت، تشخیص رنگ‌آمیزی غیرفابریک در کارشناسی رنگ خودرو ضروری است.
 • افزایش قیمت خودرو: خودرویی که رنگ بدنه آن سالم و بدون آسیب باشد، ارزش بیشتری نسبت به خودرویی که رنگ بدنه آن آسیب‌دیده یا رنگ‌آمیزی شده است، دارد. بنابراین، تشخیص رنگ بدنه خودرو قبل از خرید، می‌تواند به افزایش قیمت خودرو کمک کند.

معایب:

 • هزینه‌بر بودن: کارشناسی رنگ خودرو هزینه‌ای در بر دارد.
 • زمان‌بر بودن: کارشناسی رنگ خودرو ممکن است زمان‌بر باشد.

چگونه کارشناسی رنگ خودرو را انجام دهیم؟

برای انجام کارشناسی رنگ خودرو ، می‌توانید به یک  مرکز تشخیص رنگ خودرو مراجعه کنید. این مراکز معمولاً از کارشناسان باتجربه و تجهیزات و امکانات پیشرفته برای تشخیص رنگ خودرو استفاده می‌کنند.

همچنین، می‌توانید از خدمات کارشناسی رنگ سیار استفاده کنید. این خدمات امکان تشخیص رنگ خودرو را در محل و بدون نیاز به انتقال خودرو به مرکز تشخیص رنگ خودرو  فراهم می‌کند.

نکات مهم برای انتخاب کارشناس رنگ خودرو

برای انجام بهترین کارشناسی رنگ خودرو، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سابقه و تجربه مرکز تشخیص رنگ خودرو: قبل از انجام کارشناسی رنگ خودرو ، حتماً از سابقه و تجربه آن مرکز اطمینان حاصل کنید. کارشناس رنگ خودرو باید از تجربه و دانش کافی برای تشخیص رنگ خودرو برخوردار باشد.
 • تجهیزات و امکانات کارشناسی رنگ خودرو: مرکز کارشناسی رنگ خودرو باید از تجهیزات و امکانات کافی برای تشخیص رنگ خودرو برخوردار باشد.
 • قیمت خدمات کارشناس: قیمت خدمات تشخیص رنگ خودرو در مراکز مختلف متفاوت است. بنابراین، قبل از انتخاب کارشناس، قیمت خدمات آن را با مراکز دیگر مقایسه کنید.

بهترین تشخیص رنگ تهران

کارشناسی-خودرو-در-شهر-قدس

با ورود به دنیای خرید و فروش خودرو  حضور دلالان و کلاه برداران ، مرکز تشخیص رنگ در تهران به‌عنوان یکی از برترین مراکز تشخیص رنگ خودرو برای کارشناسی تشخیص رنگ خودرو  و خدمات مرتبط با رنگ‌ خودروها شناخته می‌شود. اینجا نه تنها یک مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو است، بلکه یک مرکز جامع که تلاش می‌کند تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کند.

هنگامی که از اهمیت یافتن یک مرکز قابل اعتماد برای تشخیص رنگ ماشین در تهران حرف می‌زنیم، این مرکز به عنوان یکی از انتخاب‌های اصلی مطرح می‌شود. با داشتن تیمی از کارشناسان تشخیص رنگ با تجربه و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های تشخیص رنگ، این مرکز اطمینان می‌دهد که هرگونه مشکل یا نیازی که ممکن است مشتری داشته باشد، با دقت و حرفه‌ای حل شود.

آیا می‌خواهید خودروی خریداری نمایید و هنوز استرس و ترس کلاه برداری توسط دلالان را دارید ؟ ما در کنار شما هستیم تا با انجام خدمات کارشناسی رنگ  در مرکز تشخیص رنگ پایتخت خودرو مورد پسند شما را به نحوی کارشناسی نماییم تا بدون هیچ دقدقه و با خیال راحت بهترین انتخاب را انجام دهید. واز خرید خود لذت ببرید.  با ما تماس بگیرید و از خدمات بی‌نظیر کارشناسی تشخیص رنگ در تهران بهره‌مند شوید.

با گستره‌ای از خدمات شامل مرکز تشخیص رنگ، مرکز کارشناسی و تشخیص رنگ خودرو، و همچنین  تشخیص رنگ سیار ، این مرکز به شما امکان می‌دهد تا به‌روزترین روش‌ها و فناوری‌ها را در زمینه کارشناسی  و رنگ‌آمیزی خودروها تجربه کنید. برای آن دسته از افرادی که به دنبال کیفیت بیشتر و ظاهری دلنشین‌تر برای خودروی خود هستند، این مرکز به عنوان مقصدی امن و قابل اعتماد شناخته می‌شود.

ما به شما قول می‌دهیم که با انتخاب ما، تجربه‌ای بی‌نظیر از خدمات تشخیص رنگ ماشین را تجربه خواهید کرد. با استفاده از مواد با کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، ما از اصول برتری و کیفیت برای رسیدن به نتایجی بی‌نظیر برخورداریم که شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

پس برای تمامی نیازهای خود در زمینه تشخیص رنگ، از جمله کارشناسی تشخیص رنگ، به بهترین مرکز تشخیص رنگ در تهران مراجعه کنید و از خدمات حرفه‌ای و مطمئن ما بهره‌مند شوید. 

جمع بندی...

تشخیص رنگ خودرو کار تخصصی است و نیاز به تجربه و دانش کافی دارد. بنابراین، برای اطمینان از سلامت رنگ بدنه خودرو و جلوگیری از خرید خودروی آسیب‌دیده یا تصادفی، بهتر است از خدمات کارشناسی رنگ خودرو استفاده کنید. با توجه به نکات ذکر شده در این مقاله، می‌توانید بهترین کارشناسی رنگ خودرو را انتخاب کنید و از سلامت رنگ بدنه خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

مطالعه بیشتر....

سوالات متداول :

1.چگونه مشکلات مرتبط با تشخیص رنگ خودرو را در مرکز تشخیص رنگ خودرو مطرح کنیم ؟

 • تشریح دقیق مشکل : مشکل خودرا به صورت دقیق و روشن توضیح دهید.
 • تاریخچپه مشکل :

اگر مشلات از زمان خاصی شروع شده اند یا با شرایظ خاصی مرتبط هستند این موارد ر به به کارشناس ارجاع دهید.

 • تست و ضعیت فنی :

اگر میتوانید اطلاعات فنی مانند : کد های خطا ، اطلاعات دیاکنوزیس و سایرجزئیات مرتبط به وضعیت فنی خودرو را جمع آوری کنید.

2.آیا افرادی که از دستگاه تشخیص رنگ خودرو استاده میکنند بهترین نتیجه را میگیرند ؟

 • به طور کلی با رعایت شرایط خاص میتوانند نتایج قابل قبولی را از دستگاه تشخیص رنگ بگیرند.

3.چگونه میتوان بدون استفاده از دستگاه دیاگ رنگ خودرو را تشخیص داد ؟

1.نگاه مستقیم 2.استفاده از کد رنگ 3.استفاده از خدمات تشخیص رنگ خودرو 

4.آیا میزان نمک استفاده شده برروی جاده ها میتواند به تشخیص رنگ خودرو تاپیر بگزارد ؟

ممکن است میزان نمک استفاده شده برروی جاده ها تاپیر گزار باشد اما تاثیرآن بر رنگ خودرو معولا اندک است نمک معمولا برای لغزندگی و رفع یخ زدگی بروی جاده ها استفاده میشود.

5.تاثیر نور شبانه یا نور مصنوعی بر دقت تشخیص رنگ چیست ؟

نور شبانه یا نور مصنوعی میتواند بر دقت تشخیص رنگ خودرو تا ثیر بگزارد دقت تشخیص رنگ معولا به عواملی مانند شدت نور حالت روشنایی محیط وویژگی های نوری بستگی دارد.

3.7 10 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
87 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علیرضا
علیرضا
نوامبر 24, 2023 4:51 ب.ظ

بسیار عالی از سرویس دهی خوب شما بسیار تشکر میکنم.

امیر اسد زاده
امیر اسد زاده
دسامبر 5, 2023 6:22 ب.ظ

بسیار عالی و دقت زیاد در کارشون ماشینم مزدا ۳ مدل ۹۶ برای فروش اوردم واقعا خیلی استادکارانه بررسی شد
از برخورد و مشتری مداری این مرکز بسیار راضی هستم مطمعنا دفعه بعد هم به این مجموعه میام و تشخیص رنگ پایتخت رو به دوستانم معرفی میکنم تشکر میکنم از مدیریت مجموعه

دکتر پارسا اوتادی
دکتر پارسا اوتادی
دسامبر 5, 2023 7:11 ب.ظ

هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کار و دقت در کار از این مجموعه تشخیص رنگ پایتخت راضی هستم و تشکر میکنم حتما این مجموعه رو به دوستان خود معرفی میکنم

سید مصطفی راغب
سید مصطفی راغب
دسامبر 7, 2023 5:16 ب.ظ

بسیار عالی و با دقت خودروی که خریداری کردم رو /برای اولین بار اومدم به‌این مرکز تشخیص رنگ پایتخت و راضی هستم حتما قسمت بشه یا خودم یا دوستانم رو به تشخیص رنگ پایتخت میام و حتما معرفی میکنم

سهیل رادنژاد
سهیل رادنژاد
دسامبر 13, 2023 6:58 ق.ظ

من خودرو 207 برای تشخیص رنگ و فنی آوردم خیلی دقیق و عالی همه ایرادات و رنگ شدگی و حتی صافکاری هارو گفتن واقعا کارشون درسته
حتما دوباره برای خرید ماشین به این مرکز میام
ممنون از برخورد محترمانه و حرفه ای مدیریت مجموعه

عبدالهی
عبدالهی
دسامبر 15, 2023 9:04 ق.ظ

یک خودرو آریزو ۵ برام کارشناسی کردن که قیمت مناسبی دریافت گردید

حمید
حمید
دسامبر 16, 2023 6:48 ق.ظ

من از کارشناس تشخیص رنگ خودرو این مجموعه واقعا راضی و بابت کارشناسی ٠-١٠٠شون و همچنین برخورد خوبشون تشکر میکنم

احمد محمدی
احمد محمدی
دسامبر 30, 2023 10:30 ق.ظ

بنده خودروی پژو برای کارشناسی رنگ خودرو به مرکز تشخیص رنگ کارشناس کار پایتخت آوردم و کارشناسی فنی و کارشناسی رنگ و بدنه به طور کامل انجام شد بسیار راضی هستم حتما تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار پایتخت رو به دوستان خدم معرفی میکنم اینجا آموزش کارشناسی خودرو هم داره

حسین
حسین
ژانویه 8, 2024 6:07 ق.ظ

سلام اگر دنبال کارشناسی رنگ خودرو با تجربه و حرفه ای چه بصورت سیار و چه حضوری تشریف ببریدهستید بهترین و مطمئن ترین گزینه هستند

امید کامیاران
امید کامیاران
ژانویه 8, 2024 6:11 ق.ظ

سلام خیلی عالی برای کارشناسی رنگ خودرو اپتیما و تشخیص رنگ سیار که قبلا برای خودروی مزدا ۳ داشتم راضی هستم از نوع برخورد و قیمت تشخیص رنگ و همچنین دقت و کیفیت البته یه مقدار زمان بیشتر و معطل شدم با سپاس از تشخیص رنگ کارشناس کار پایتخت

آرش
آرش
ژانویه 8, 2024 6:13 ق.ظ

کارشناسی حرفه و عالی
من خودم در ماشینمو استوک عوض کردم
چند جا برای کارشناسی رنگ خودرو بردم متوجه نشدند تنها جایی بود که متوجه این موضوع شدند👍🏻

محمد حسین
ژانویه 8, 2024 10:13 ق.ظ

خودرو دنا پلاس را در تشخیص رنگ خودرو پایتخت هم از لحاظ فنی ، موتوری و رنگ انجام دادم واقعا کارشون عالی بود ممنون بابت زحماتشون

حسین
حسین
ژانویه 10, 2024 5:56 ق.ظ

سلام بنده مراجعه کردم خیلی راضی بودم هم از متخصص بودنشون هم از اخلاق .
دوستان حتما به این مرکز مراجع کنید اگر بدنبال کارشناسی رنگ خودر خوبی هستید پیشتهاد میکنم به این مرکز مراجعه نمایید.

نازنین یاری
نازنین یاری
ژانویه 10, 2024 5:58 ق.ظ

برای اولین بار ماشینم رو برای کارشناسی رنگ خودرو به تشخیص رنگ خودرو پایتخت بردم خیلی با دقت کارشناسی رنگ خودرو انجام شد حسابی وقت گذاشتن هم از لحاظ شغل کارشناسی خودرو و هم از لحاظ اخلاق حرفه این مجموعه تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار پایتخت راضی هستم حتما دوباره برای خرید مجدد یا برای اقوام این مجموعه کارشناسی رنگ خودرو رو معرفی میکنم با سپاس از تشخیص رنگ خودرو پایتخت

احمد عرب زاده
احمد عرب زاده
ژانویه 12, 2024 9:19 ق.ظ

احمد عرب زاده هستم برای کارشناسی رنگ خودرو ساندرو به تشخیص رنگ کارشناس کار پایتخت مراجعه کردم بسیار دقیق و با حوصله و حرفه ای کارشناسی رنگ خودرو انجام شد قیمت هاشون هم نسبت به خیلی ها مناسب بود با تشکر

احمد امید وار
احمد امید وار
ژانویه 13, 2024 12:49 ب.ظ

سلام امیدوار هستم برای کارشناسی رنگ خودرو تویوتا کمری به کارشناس کار پایتخت مراجعه کردم بسیار عالی و دقت و صبر کافی انجام شد از کارشناس رنگ خودرو کار شناس کار پایتخت راضی هستم قبلا هم کارشناس رنگ سیار گرفته بودم از اونم راضی بودم حتما اگه قسمت بشه دوباره برای تشخیص رنگ خودرو به کارشناس کار مراجعه میکنم

احد زاده
احد زاده
ژانویه 15, 2024 8:03 ب.ظ

سلام میشه قیمت تشخیص رنگ خودرو برای ماشین ایرای قیمت بدید اگه تشخیص رنگ خودرو سیار هم دارید برای این خودرو ها قیمت کارشناسی رنگ خودرو چقدره؟

trackback

[…] که برای دماهای پایین مناسب باشد. برای آشنایی با اصول تشخیص رنگ خودرو در دوره های آموزش رایگان ما شرکت […]

trackback

[…] برای تشخیص رنگ خودرو میتوانید با ما تماس بگیرید […]

نیما توسلی
نیما توسلی
فوریه 8, 2024 9:54 ق.ظ

سلام وقت بخیر قیمت کارشناسی خودرویc200 چه قدر هست؟و اینکه آیا در کنار تشخیص رنگ،بازدید فنی هم دارین؟

سارا محمدی
سارا محمدی
فوریه 8, 2024 9:56 ق.ظ

سلام خسته نباشید.
شما تشخیص رنگ خودرو در محل هم دارین ؟

آرین بصیری
آرین بصیری
فوریه 8, 2024 10:00 ق.ظ

بنده یه آیزو ۵ رو برای کارشناسی خودرو آوردم
بسیار کادر مجرب و حرفه ای در زمینه تشخیص رنگ خودرو دارن و بسیار عالی ماشین رو بازدید کردن. قیمتشونم نسبت به کارشون عالیه

مهدی قدیری
مهدی قدیری
فوریه 8, 2024 10:03 ق.ظ

سلام من قبلا یه ال نود برای تشخیص رنگ خودرو اوردم که خیلی راضی بودم
میخواستم بدونم ایا کارشناسی خودرو سیار هم دارین؟ و اینکه چقدر زمان میبره ؟

قاسم بلوری
قاسم بلوری
فوریه 10, 2024 7:07 ب.ظ

تشخیص رنگ پایتخت عالی از نظر عملکرد و دقت و کیفیت بهترین تشخیص رنگ خودرو در تهران هست خیلی تشخیص رنگ خودرو رفتم چون کارم خرید و فروش خودروست ولی اینقدر دقیق و کار درست تو این شغل ندیدم وجدان کاریشون توجه منو به تشخیص رنگ خودرو پایتخت بیشتر جلب کرده واقعا هر کسی میخواد ماشین بخره نیاد به تشخیص رنگ پایتخت ضرر کرده ضرره
چون یک ضرر چند میلیونی با خرید خودرو میخواست تو پاچم بره با دقتشون از یک خرید خودرو منو منصرف کردن کلی خوشحالم کردن که ماشین ایراد دار رو با برگه کارشناسی که همه میدونن و میشناسن رو طرف داشت به من مینداخت
ممنون از مدیریت مجموعه

عقیلی
عقیلی
فوریه 14, 2024 2:10 ب.ظ

من یه 206 به اسم بیرنگ آوردم که بعد از کارشناسی خودرو در این مجموعه یه در ابرنگ بود
واقعا کارشونو با دقت انجام میدن. ممنون

مبین عزیزی
مبین عزیزی
فوریه 14, 2024 2:12 ب.ظ

واقعا توی قیمت و حرفه ای بودن حرف اولو میزنن
توی کارشناسی خودرو کوچک ترین چیزا رو هم میگن

طاهر
طاهر
فوریه 14, 2024 2:14 ب.ظ

سلام
یکی از دوستانم این مجموعه رو معرفی کرد برای کارشناسی خودرو
از کارشون و توضیحاتشون راضی بودم و بازم ماشین برای کارشناسی میارم

امین دربانی
امین دربانی
فوریه 14, 2024 2:17 ب.ظ

من توی روز تعطیل خیلی دنبال تشخیص رنگ گشتم واین مجموعه باز بود و ماشین منو کارشناسی کردن
ازخدمات و رفتارحرفه ای شون خوشم اومد

علی میر عظیم
علی میر عظیم
فوریه 15, 2024 8:12 ق.ظ

سلام من چند روز پیش یه ۲۰۶ به اسم سه لکه رنگ اوردم
ولی با تشخیص رنگ حرفه ای این مجموعه فهمیدم که ماشین دور رنگه
خیلی ممنون از کادر خوش برخورد مجموعه کارشناس کار پایتخت

علیرضا ثمری
علیرضا ثمری
فوریه 15, 2024 8:13 ق.ظ

سلام من اسلام شهرم
شما تشخیص رنگ سیار هم دارین ؟

مهرداد ربانی
مهرداد ربانی
فوریه 15, 2024 8:14 ق.ظ

سلام وقت بخیر
هزینه تشخیص رنگ خودرو از فنی جداست یا با هم حساب میکنین؟

علی رستمی
علی رستمی
فوریه 15, 2024 8:16 ق.ظ

سلام
من سمت ملارد هستم
تشخیص رنگ سیار دارین برای این منطقه؟

حاجی زاده
حاجی زاده
فوریه 15, 2024 8:17 ق.ظ

با سلام
من یه کوییک برای تشخیص رنگ خودرو بردم
واقعا کار این مجموعه به خصوص مدیریت،عالی هستش
متشکر

میرزایی
میرزایی
فوریه 21, 2024 8:31 ق.ظ

سلام وقت بخیر تشخیص رنگ سیار هم دارین ؟

اعتمادی فر
اعتمادی فر
فوریه 21, 2024 8:32 ق.ظ

سلام
من یه خودروی 206 آوردم برای تشخیص رنگ به این مجموعه
کارشون عالی و حرفه ای بود
ممنون از اقای شاکری مدیریت مجموعه کارشناس کار پایتخت

احراری
احراری
فوریه 21, 2024 8:34 ق.ظ

ببخشید شما کارشناسی خودرو در محل هم برای ماشین خارجی میاین؟
من ملارد هستم تعریف تشخیص رنگ شما رو زیاد شنیدم

اتحادی
اتحادی
فوریه 21, 2024 8:35 ق.ظ

وقت بخیر
من یه ساینا در استوک تعویض داشتم که برای تشخیص رنگ خیلی جاها برده بودمکه متوجه نشدن
ممنون از کار حرفه تون

فرزام
فرزام
فوریه 21, 2024 8:38 ق.ظ

درود
من یه ماشین خارجی دیگنیتی آوردم برای تشخیص رنگ
ماشینو خیلی با دقت بررسی کردن ولی یکم طول کشید
برگه کارشناسی خودرو معتبر هم بهم دادن
تشکر

trackback

[…] صفر کیلومتر مورذ معامله خودتان نبودید، میتوانید از کارشناس تشخیص رنگ خودرو کمک بگیرید. تا در کمترین زمان وبا مناسب ترین تعرفه در […]

ایزد پناه
ایزد پناه
فوریه 22, 2024 10:01 ق.ظ

سلام خسته نباشید هزینه تشخیص رنگ خودرو رنو داستر چقدر میشه ؟

افتخاری
افتخاری
فوریه 22, 2024 10:02 ق.ظ

سلام تشخیص رنگ خودرو سیار برای منطقه نیرو هوایی دارین؟

یکتا ستاری
یکتا ستاری
فوریه 22, 2024 10:05 ق.ظ

سلام
من ماشینم کاپراس علاوه بر کارشناسی رنگ و بدنه، فنی هم بازدید کامل دارین؟
سلامت موتور برام مهمه

عطری
عطری
فوریه 22, 2024 10:06 ق.ظ

تشخیص رنگ خودروتون همراه با برگه معتبر کارشتاسی خودرو هست؟

سلامی
سلامی
فوریه 22, 2024 10:10 ق.ظ

عرض احترام و وقت بخیر
من یه تیبا ۲ برای تشخیص رنگ خودرو بردم
اقای شاکری و کادر مجرب شون خیلی دقیق کارشناسی کردن
یه مقدار کارشون طول کشید اما توصیحاتشون عالی بود

رئیسی پور
رئیسی پور
مارس 6, 2024 11:20 ق.ظ

عرض احترام و وقت بخیر
من یه ۲۰۷ برای تشخیص رنگ خودرو بردم
اقای شاکری و کادر مجرب شون خیلی دقیق کارشناسی کردن
یه مقدار کارشون طول کشید اما توصیحاتشون عالی بود

ریسمانی
ریسمانی
مارس 6, 2024 11:20 ق.ظ

سلام
من سمت ملارد هستم
تشخیص رنگ سیار یا کارشناس خودرو دارین برای این منطقه؟

تورانی
تورانی
مارس 6, 2024 11:21 ق.ظ

خودرو دنا پلاس ۹۹ را در تشخیص رنگ خودرو پایتخت هم از لحاظ فنی ، موتوری و رنگ انجام دادم واقعا کارشون عالی بود ممنون بابت زحماتشون

زراعتی
زراعتی
مارس 6, 2024 11:21 ق.ظ

من خودرو سانفتافه برای تشخیص رنگ و فنی آوردم خیلی دقیق و عالی همه ایرادات و رنگ شدگی و حتی صافکاری هارو گفتن واقعا کارشون درسته
حتما دوباره برای خرید ماشین به این مرکز میام
ممنون از برخورد محترمانه و حرفه ای مدیریت مجموعه

بصیری
بصیری
مارس 6, 2024 11:22 ق.ظ

بسیار عالی و دقت زیاد در کارشون ماشینم مزادا ۳۲۳ مدل ۹۶ برای فروش اوردم واقعا خیلی استادکارانه بررسی شد
از برخورد و مشتری مداری این مرکز بسیار راضی هستم مطمعنا دفعه بعد هم به این مجموعه میام و تشخیص رنگ پایتخت رو به دوستانم معرفی میکنم

رحری پور
رحری پور
مارس 6, 2024 11:23 ق.ظ

هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کار و دقت در کار از این مجموعه تشخیص رنگ پایتخت راضی هستم و تشکر میکنم حتما این مجموعه رو به دوستان خود معرفی میکنم

دریمانی
دریمانی
مارس 6, 2024 11:23 ق.ظ

سلام
من ماشین برای تشخیص رنگ اوردم
اخلاقشون توی سکوت سخت گیرانه بود اما با کار خوبشون جبران شد

امیر صبحی
امیر صبحی
مارس 6, 2024 11:24 ق.ظ

سلام ببخشید شما ملو بندی ماشین رو در حین تشخیص رنگ نگاه میندازین ؟

رضا قدرتی
رضا قدرتی
مارس 6, 2024 11:25 ق.ظ

بنده خودروی پژو برای کارشناسی رنگ خودرو به مرکز تشخیص رنگ کارشناس کار پایتخت آوردم و کارشناسی فنی و کارشناسی رنگ و بدنه به طور کامل انجام شد بسیار راضی هستم حتما تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار پایتخت رو به دوستان خدم معرفی میکنم اینجا آموزش کارشناسی خودرو هم داره

سرعینی
سرعینی
مارس 6, 2024 11:25 ق.ظ

سلام من قبلا یه پراید برای تشخیص رنگ خودرو اوردم که خیلی راضی بودم
میخواستم بدونم ایا کارشناسی خودرو سیار هم دارین؟ و اینکه چقدر زمان میبره ؟

نازیلا عبادی
نازیلا عبادی
مارس 6, 2024 11:26 ق.ظ

برای اولین بار ماشینم رو برای کارشناسی رنگ خودرو به تشخیص رنگ خودرو پایتخت بردم خیلی با دقت کارشناسی رنگ خودرو انجام شد حسابی وقت گذاشتن هم از لحاظ شغل کارشناسی خودرو و هم از لحاظ اخلاق حرفه این مجموعه تشخیص رنگ خودرو کارشناس کار پایتخت راضی هستم حتما دوباره برای خرید مجدد یا برای اقوام این مجموعه کارشناسی رنگ خودرو رو معرفی میکنم

Hoseeini
Hoseeini
مارس 7, 2024 7:33 ق.ظ

سلام من قبلا برای تخشیص رنگ ماشین اومدم
ماشین تالیسمان یه در و یه گلگیر رنگ چند درصد کم میشه از ماشین ؟

Hashemi
Hashemi
مارس 7, 2024 7:34 ق.ظ

سلام
من قبلا یه روافور برای تشخیص رنگ خودرو اوردم که خیلی راضی بودم
میخواستم بدونم ایا کارشناسی خودرو سیار هم دارین؟ و اینکه چقدر زمان میبره ؟

صفوری
صفوری
مارس 7, 2024 7:34 ق.ظ

سلام روز بخیر پنشجنبه ها مرکز تشخیص رنگ خودرو تا جند بازه

Sima
Sima
مارس 7, 2024 7:36 ق.ظ

یه سمند سورن برای تشخیص رنگ خودرو بردم
اقای شاکری و کادر مجرب شون خیلی دقیق کارشناسی کردن مننونم ازشون .یه مقدار کارشون طول کشید اما توصیحاتشون عالی بود

لطفی
لطفی
مارس 7, 2024 7:37 ق.ظ

سلام وقت بخیر
هزینه تشخیص رنگ خودرو از فنی جداست یا با همون هزینه کارشناسی رنگ خودرو حساب میشه؟

اکبرکریمی
اکبرکریمی
آوریل 17, 2024 11:57 ق.ظ

سلام بنده ماشین دنا بردم برای تشخیص رنگ خودرو خیلی کارشون درسته و تشخیص رنگ رو کامل انجام دادند فکر کنم تشخیص رنگ سیار هم دارند من که راضی ام

ریفی
ریفی
آوریل 17, 2024 7:54 ب.ظ

سلام
من یه ۲۰۷ مدل ۹۷ اوردم برای تشخیص رنگ کارشون دقیق بود ممنون

دحمانی
دحمانی
آوریل 17, 2024 7:55 ب.ظ

یه سوال
۷زینه تشخیص رنگ خودروی بلریانس h330 چقدره ؟

محمدزاده
محمدزاده
آوریل 17, 2024 7:55 ب.ظ

سلام من یه پراید وانت اوردم
ساشی های خورده بود ممنون از کادر مجرب

دینا وند
دینا وند
آوریل 17, 2024 7:56 ب.ظ

سلام
هزینه تشخیص رنگ پارس چقدر میشه؟
فنی هم هست

احمدی رادمنش
احمدی رادمنش
آوریل 17, 2024 7:57 ب.ظ

سلام
سمند به اسم بیرنگ اوردم
دوتیکه رنگ دراوندن توی تشخیص رنگ خودرو

معموصه خانی
معموصه خانی
آوریل 17, 2024 7:58 ب.ظ

درود هزینه تشخیص رنگ خودرو سیار چقدره بافنی؟

ارامستانب
ارامستانب
آوریل 17, 2024 7:58 ب.ظ

سلام
هزینه لیسه گیری و مولیش سرامیک ماشین چقدره؟

اعرفان
اعرفان
آوریل 17, 2024 7:59 ب.ظ

تشخیص رنگ خودرو با فنی حساب میشه یا جداس؟

نجفی پورر
نجفی پورر
آوریل 17, 2024 8:00 ب.ظ

سلام من یه تویوتا کرولا اوردم
کارشون خوب بود راضی بودم

رهام بخشی
رهام بخشی
آوریل 17, 2024 8:00 ب.ظ

سلام من یه کارشناس برای تشخیص رنگ خودرو سیار گرفتم
دیر اومد ولی کارش خوب بود

رحیمی وندا
رحیمی وندا
آوریل 17, 2024 8:01 ب.ظ

سلام
ادرستون برای تخشیص رنگ خودرو ماشین کجاست؟

احمد
احمد
آوریل 24, 2024 6:23 ق.ظ

سلام
ادرس مرکز تشخیص رنگ خودرو تون کجاست؟

رصوانی
رصوانی
آوریل 24, 2024 6:24 ق.ظ

سلام تشخیص رنگ سیار برای جیتگر میاد؟

قادری
قادری
آوریل 24, 2024 6:24 ق.ظ

ایا مرکز تشخیص رنگ خودرو شما برای مراجعه حضوری توی تجریش شبعه هست؟

زحمتکشان
زحمتکشان
آوریل 24, 2024 6:25 ق.ظ

سلام من یه درخواست برای تشخیص رنگ سیار ماشینم گرفتم
پاسخگویی خوب بود
فوری هم اومد ممنون

عظیم فر
عظیم فر
آوریل 24, 2024 6:26 ق.ظ

درود
قیمت کارشناسی سیار خودرو چقدر هست برای سمند؟

احسان فهمیده
احسان فهمیده
آوریل 24, 2024 6:27 ق.ظ

سلام
من یه ماشین ۲۰۷ برای تشخیص رنگ اوردم
رضایت داشتم پیشنهاد میکنم

Arad
Arad
آوریل 24, 2024 6:27 ق.ظ

دروو اگر دنبال کارشناسی رنگ خودرو با تجربه و حرفه ای چه بصورت سیار و چه حضوری تشریف ببریدهستید بهترین و مطمئن ترین گزینه هستند

افشینی
افشینی
آوریل 24, 2024 6:28 ق.ظ

کارشناسی حرفه ای سهتن
من خودم در ماشینمو استوک عوض کردم
چند جا برای کارشناسی رنگ خودرو بردم متوجه نشدند تنها جایی بود که متوجه این موضوع شدند👍🏻

Azadporr
Azadporr
آوریل 24, 2024 6:29 ق.ظ

بنده یه آیزو ۶ برای کارشناسی خودرو آوردم
بسیار کادر مجرب و حرفه ای در زمینه تشخیص رنگ خودرو دارن و بسیار عالی ماشین رو بازدید کردن. قیمتشونم نسبت به کارشون عالیه

Mehrann
Mehrann
آوریل 24, 2024 6:29 ق.ظ

خودرو تارا را در تشخیص رنگ خودرو پایتخت هم از لحاظ فنی ، موتوری و رنگ انجام دادم واقعا کارشون عالی بود ممنون بابت زحماتشون